Lelit

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Lelit, son zamanlarda yaygın olarak kullanılan kahve makineleri üretiminde öncü olan markalardan biridir. Özellikle Espresso kahve makinesi üretiminde uluslararası bilinirlik elde etmiş olan Lelit, ülkemizde de yaygın olarak tercih edilen bir markadır. İyi bir espresso deneyimi sunan Lelit kahve makinesi, kaliteli bir öğütücü unvanına da sahiptir. Artık canınız espresso çektiğinde bir kahveciye gidip beklemenize gerek kalmadan iyi bir espresso tadına evde ulaşmanız Lelit Espresso Makinesi ile mümkün.

Lelit kahve makinesi klasik modeli ve teknolojik özelliklere sahip pek çok modeli ile birlikte kaliteli ve pratik espresso kahve üretimi fırsatı sunuyor. Espresso kahve öğütücüleri olarak bulunan Lelit kahve öğütücü modellerine de yenilikçi bir bakış sunan Lelit, endüstriyel espresso kahve makinesi üretiminde öncü olmaya devam etmektedir.

Lelit Espresso Kahve Makineleri ve Çeşitleri

Öncelikle fincanınızı ısıtabilme özelliğine sahip olan Lelit Espresso Makinesi, paslanmaz çelik gövdesiyle sizlere uzun ömürlü ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Lelit espresso makinesi kahve yapma sürecini oldukça pratik ve hızlı olarak sunmaktadır. Hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenizi sağlarken ortaya yüksek kalitede bir espresso elde etmenize de yardımcı olur. Lelit espresso kahve makineleri sayesinde pratik bir kahve deneyimi elde ederken, lezzetli bir kahve yapma fırsatı da kazanmış oluyorsunuz. Her amaca uygun olarak tasarlanmış espresso makine modelleri bulmak mümkün. Lelit espresso kahve makineleri arasında kullanım alanına göre tercih etmenizi kolaylaştıracak modeller bulunmaktadır.

Amacınıza uygun kahve makinesi seçmenize fırsat tanıyan Lelit, çift kazanlı kahve makinelerine de sahiptir. Küçük bir kafe, restaurant veya bir ev kullanıcısı için tek gruplu makineler sizler için ideal bir seçim olacaktır. Yoğun olarak kahve üretimi gerektiren durumlarda ise iki gruplu ve çok verimli çalışan Lelit Espresso Makinelerini tercih edebilirsiniz.

Espresso kahve yapma makinelerinin yanı sıra Lelit sizlere kaliteli kahve öğütücüleri de sunuyor. Mikro metrik kademesiz taşlama ayarlı Lelit kahve öğütücüleri, paslanmaz çelik gövdesi ile sizlere dayanıklılık sunarken kahve oluğu, filtre tutucusu desteği ve paslanmaz çelik taşlama anahtarı ile 24 ay garanti veriyor. En iyi espressoyu yaparken en fazla kontrole sahip olmanız için doğru ekipmanı seçmeniz gerekir. Espressonun tadı ve aroması basınç, sıcaklık, öğütme boyutu ve ekstraksiyon süresinden etkilenir.

Bu nedenle, başlangıç işiniz için bir espresso makinesi satın alırken espresso makinesinin boyutuna dikkat etmelisiniz. Alanınız ve ihtiyacınıza uygun boyutta ve kapasitedeki espresso makinesini seçmelisiniz. Espresso hazırlama süresini ve müşterileriniz için espressonun hızlı hazırlanması için mevcut işgücü veya işgücünü hesaba katın. Bu noktada Lelit Espresso Makineleri size oldukça yardımcı olacaktır. Lelit Bianca Ticari Espresso Kahve Makinesi ise ayarlanabilir pedalı ve çift manometre ile size hizmet sunarken, paslanmaz çelik gövdesi ile uzun ömürlü bir modeldir.

Ceviz ağacından yapılmış topuzlara ve küreklere sahip Lelit Bianca Ticari Espresso Kahve Makinesi, LCC gösterge ekranı ile satışa sunulur. 800ml paslanmaz çelik kahve kazanına sahip olan bu ürün programlanabilir bekleme fonksiyonu sayesinde işlevsel bir kahve deneyimi elde etmenize olanak tanımaktadır.

Lelit Espresso Makineleri Fiyatları

Kahve severler için eşsiz bir tada sahip olan espressoları yapmak kaliteli ve güvenli bir espresso makinesi ile çok da zor değil. Lelit Espresso Makinelerinden ihtiyacınız olan geniş yelpazeli modellerden birini uygun fiyata seçebilirsiniz. Bütçenizi ve kriterlerinizi baz alarak ürün seçimi yapmak Lelit’in geniş listesi ile oldukça kolay. Yüksek hacimli, yüksek performanslı bir espresso makinesi ile menünüzü mümkün olan en iyi şekilde genişletin veya hemen sipariş edebileceğiniz Lelit Espresso Makinelerinden birine göz atın. Lelit; Bianca, Glenda, Fred ya da Elizabeth gibi birbirinden farklı özelliklere sahip modellerden ihtiyacınız olanı seçebilmeniz için sizlere sunar.

İşiniz ya da eviniz için doğru espresso makinesini seçmek söz konusu olduğunda, tercih ettiğiniz espressonun türünü, özelliklerini ve kalitesini deşifre etmeniz gerekir. Müşterileriniz ya da kendiniz için yüksek kaliteli espresso istiyorsanız, yüksek kaliteli bir espresso makinesine Lelit’te göz atabilirsiniz. Lelit kahve makinesi ve kahve öğütücü fiyatları ürünün modeline ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Dilediğiniz espresso makinesine ve kahve öğütücü modelini tercih etmek için sitemizdeki Lelit marka ürünleri inceleyebilir ve en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.