Santos

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Santos

Santos 1954 yılından bu yana cafeler, restoranlar, barlar ve diğer ticari işletmeler için mutfak ekipmanları üreten bir Fransız markasıdır. GS, NSF, UL, GOST, KETI gibi uluslararası standartlara uygun ürünler üreten marka, kaliteye verdiği önemi ortaya koymaktadır. Ürettiği inovatif ürünlerle sektörün en önemli üreticileri arasında yer almaktadır.

Dünya çapında çok geniş bir satış ağına sahip olan Santos, Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Amerika’da 130’dan fazla ülkede işletmelerin mutfaklarına giriyor. Fransa’nın Lyon şehrinde üretimi yapılan ürünler Türkiye pazarında da mutfakların vazgeçilmezlerinin başında geliyor.

Santos Ürünleri, Modelleri ve Fiyatları

1954 yılında ilk olarak profesyonel kahve değirmeni ve peynir rendesi üreten Santos,çeşitli kategorilerde, çeşitli modeller ve fiyatlarda ürünler üretmektedir. Bar blender, buz kırma makinesi ve katı meyve sıkacağı üreten markanın en çok tercih edilen ürünü ise portakal sıkma makinesidir.

Portakal sıkma makinesi arıyorsanız, “Santos Portakal Sıkma Makinesi, No 11” tercih edebileceğiniz modellerinden biridir.  Markanın 1954’ten beri ürettiği ve kendisiyle özdeşleşen otantik modelidir. “Santos Portakal Sıkma Makinesi, Krom, NO 11-C” ve “Santos Portakal Sıkma Makinesi, NO-10” tercih edebileceğiniz diğer portakal sıkacağı modelleridir.

Santos ürünlerini en ucuz fiyatlarla sitemizde bulabilir, diğer ürünlerle karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca sitemize üye olarak, üyelerimize özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Üye olmak için hemen tıklayın ve Santos ürünlerini en ucuz fiyatlarla satın alın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.