Kesme Tahtaları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 ... 7 ... 11

Mutfaklarda yemek hazırlığı ve servisi sırasında ihtiyaç duyulan ürünlerin çok daha fazlası endüstriyel mutfaklarda kullanılmaktadır. Gün boyunca yemek hizmeti sunan; catering firmaları, restoranlar, kafeler, fırınlar, oteller ve iş yeri yemekhanelerinde çok sayıda mutfak ekipmanına ihtiyaç duyulur. Hız ve pratikliğin önem kazandığı sanayi tipi mutfaklarda, uyumlu ürünler ile çalışmak son derece önemlidir.

Mutfak ekipmanları satışında ve servisinde uzun yıllara yayılan tecrübesi ile güven veren Mutbex, online alışveriş severleri de memnun etmektedir. Hızlı ve güvenilir kargoları ile mutbex.com, aradığınız her mutfak ekipmanı ve aksesuarını bulmanızı sağlıyor. Geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlı alternatifleri sayesinde alanında adından söz ettiren mutbex.com, mutfakta geçirilen süreyi en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak.

Mutfaklarda yemek hazırlığı, oldukça geniş yer tutan bir bölüm olarak kabul edilir. Ürünlerin ayıklanması, temizlenmesi ve doğranması gibi çeşitli adımlar bulunmaktadır. Bu işlemler arasında yer alan doğrama adımları, çoğu kez uzun zaman alan ve özen isteyen bir noktadır. Doğrama tahtası modelleri bu açıdan oldukça çeşitli olup, her tarz mutfağa uyumludurlar. Özenli bir hazırlama süreci için yardımcınız olacak olan kesme tahtaları farklı ürünlerin kesilip, doğranması için uygun hale getirilmişlerdir. Ürün özellikleri farklılık gösterirken, gereksinim durumumuza en iyi yanıtı verecek olan mutfak kesme tahtaları işlevsellikleri ile de her mutfağın vazgeçilmez parçaları haline geliyorlar. mutbex.com’da yer verilen onlarca çeşit ürün arasından, farklı materyallerden imal edilmiş, kaliteli bir kesme tahtası edinebilirsiniz.

Doğrama Tahtası Modelleri ve Fiyatları

Mutfaklarda, yüzlerce farklı ürün işleme alınmaktadır. Bu nedenle her ürünün hazırlanma sürecinde değişik ekipmanları kullanmak gerekebilir. Büyük kesme tahtaları işlevsellikleri ile hemen her ürüne uygun bir kullanım alanı sunar. Başta sebze, meyve olmak üzere pek çok yiyeceği kesim tahtası üzerinde kolayca ve hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra düzenli ve temiz bir çalışma alanına sahip olabilir ve işlerinizi daha kolay şekilde bitirebilirsiniz.

Tezgah üstü kesme tahtası modelleri, mutfaklarda en sık kullanılan ürünlerden olduğu için pek çok farklı çeşidine erişebilirsiniz. Bu çeşitler arasında yer alan polietilen doğrama tahtası kullanışlı olması sebebiyle çokça tercih edilir. Her malzemeye göre ayırabileceğiniz polietilen malzemeden üretilmiş olan doğrama tahtaları arasında polietilen et tahtası da bulunmaktadır. Yalnızca et doğrama için kullanabileceğiniz bu ürün ile mutfakta işiniz kolaylaşırken aynı zamanda daha hijyenik bir çalışma ortamı sağlamış olacaksınız.

Et doğrama tahtası seçenekleri dışında ekmek doğramak için de ayrılmış bir ürün grubu bulunmaktadır. Ekmek kesme tahtası modelleri, hemen her yeme – içme mekanının sahip olması gereken bir mutfak ekipmanı olarak kabul edilir. Yemeklerin yanında servis edilen ekmeklerin, hijyenik ve uygun şekilde kesilmiş olması sunum ve müşteri sadakati açısından oldukça önemli bir husustur. Ayrıca ekmek dışında, poğaça, börek ve simit gibi unlu mamül olarak adlandırılan ürünleri de bu kesme tahtaları üzerinde parçalara ayırarak, servise hazır hale getirebilirsiniz. Polietilen kesim tahtası modelleri içinden de ekmek kesmeye uygun çok sayıda cazip ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Salata servisi hemen her yemek üretimi yapılan sunulan bir hizmettir. Tariflere uygun sebze ve yan ürünleri en kolay şekilde hazırlamanıza olanak sağlayan salata tahtası kullanışlı bulunan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Kesme Tahtası Fiyatları

Mutfaklarda kullanılan çok çeşitli ürün arasında en uygun fiyatlı kategorilerin başında gelen kesme tahtaları, sağlamlıkları ile de müşteri memnuniyeti yaratır. Dayanıklı malzemeden imal edilmiş olan kesme tahtaları, farklı boyutlarda olmaları sayesinde saklama konusunda avantaj sağlar. Farklı boylarını edinebileceğiniz kesme tahtalarının, alternatif renkleri de bulunmaktadır. Bu renkler arasında seçim yapabilir ya da tüm renkleri edinerek, farklı işlemler için ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Sağlıklı kesme tahtası olarak da adlandırabileceğimiz geniş ürün skalasında yer alan hemen her parça, cazip fiyatları nedeniyle de sıkça tercih ediliyor.

İşletmeniz bünyesine mutlaka dahil etmeniz gereken ekmek tahtaları uzun yıllar aynı performansta kullanılabilir. En tasarruflu ekmek tahtası fiyatları için Mutbex’in detaylı ürün kategorilerine göz atabilirsiniz. Plastik kasap tahtası fiyatları konusunda en ekonomik ürünler ile karşılaşmak ve bütçenizi zorlamayan, verimli bir alışveriş için mutbex.com’u inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.