Bartscher

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Bartscher İndüksiyonlu Pişirici Ocak Çeşitleri

Harika bir yemek pişirme deneyimi için ocaklar mutfağınızın olmazsa olmazıdır. Son teknoloji ürünlerin başında gelen modern mutfak aletlerinden biri olan indüksiyonlu ocaklar, kendini ısıtmaması sebebiyle kullanıcıların başına gelebilecek herhangi bir kazanın önüne geçmesiyle oldukça güvenli aletlerdir. Ocağın üstüne yerleştirilen indüksiyonlar ile uyumlu kaplar, manyetik alanlardan enerji alırlar. Böylece daha kolay ısınarak, yemeği kısa sürede pişirirler. Kaplardaki ısı, bu sayede ocağın yüzeyine değil, direkt üstündeki kaba yayılır. Bu sayede ortaya çıkacak basit ya da ciddi yaralanmalar söz konusu olmaz.

Bartscher marka indüksiyonlu ocak farklı renk seçenekleriyle mutfağınıza uyum katarken, teknik açıdan da gelişmiş ocaklardır. Bartscher ocaklar, ısıyı eşit bir şekilde dağıttığı için kısa sürede lezzetli yemekler yapabilir ya da yemeklerinizi ısıtabilirsiniz. Dijital ekranla kontrol edilebilen son teknoloji ürünlerinden Bartscher indüksiyonlu ocaklar; 240°C’ye kadar çıkabilirken, aşırı ısınmaya karşı korunma sistemine sahiptir. Sadece işlevi ile değil cam ocağıyla da estetik anlamda mutfağınızda oldukça şık görünerek sizleri büyüler.

Sıcaklık seviyesi ise elektronik devrelerden kaynaklı olarak anında artırılabilir ya da azaltılabilir. Genel olarak, geleneksel pişirme ünitelerinden büyük farkları olan indüksiyon ocaklar, pişirme kabının tabanlara tam oturduğu ve açık alevle de yanmayan yapıları sayesinde ısıyı tam olarak tutar. Bu durum ise yiyeceklerin kısa sürede homojen bir şekilde ısıyı almasına olanak sağlar. Aynı zamanda, enerjiden de tasarruf etme avantajına sahip olmuş olursunuz.

Bartscher İndüksiyonlu Isıtıcı Fiyatları

İhtiyacınız olan ocak boyutuna göre Bartscher indüksiyonlu ocak fiyatları özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bartscher marka indüksiyonlu ocak modellerinde güç, voltaj değerleri ve yüzey alanları gibi özelliklerinde farklılıklara sahiptir. Sahip oldukları değerlere göre farklı fiyatlara sahip olan indüksiyonlu ocaklar ihtiyacınız olan verimi almanız için hazırlanmaktadır.

Farklı özelliklere sahip olmalarının yanında fazla bir fiyat farkı bulunmayan indüksiyonlu ocakların fiyatlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Hem enerjiden hem zamandan tasarruf etmenizi sağlayan Bartscher indüksiyonlu ocakları sitemizden detaylı olarak inceleyebilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.