Bora Plastik

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5

Büyük ölçekli yemek üretimi yapan sanayi tipi mutfaklarda daha da önem kazanan pratiklik ve hız, Mutbex’in kaliteli ürün ağı sayesinde keyfe dönüşüyor. Endüstriyel mutfak ürünleri sektöründeki yenilikleri yakından takip eden ve alandaki deneyimi ile birlikte yoluna devam eden Mutbex, en kaliteli markalara ait çeşit çeşit mutfak ekipmanlarını alıcılar ile buluşturuyor. Bünyesinde yer verdiği dayanıklı ve estetik ürünlerin yanı sıra servis imkanı da sunan mutbex.com, satın aldığınız her ürünü hızlı kargo ile Türkiye’nin her yanına gönderiyor.

Sanayi tipi mutfaklarda kullanışlı ve fonksiyonel ürünler daima öne çıkmaktadır. Kullanıcılar tarafından pratik olmaları nedeniyle tercih edilen onlarca mutfak ekipmanı, Mutbex güvencesi ve cazip fiyatlar ile işinizi kolaylaştırmaya devam ediyor.

Gün boyunca yemek hazırlama, pişirme ve servis gibi işlemlere sahne olan endüstriyel mutfaklarda, plastik ürünler de zahmetsiz olmaları nedeniyle sıklık ile tercih edilirler. Bora Plastik kaliteli ve sağlam ürünleri ile mutbex.com’da yer verilen ürünler arasında dikkat çeker. Çeşit çeşit plastik mutfak ürünü, her ihtiyaca uygun olacak şekilde çeşitlendirilmiştir. Zengin ürün yelpazesi içinde mutfağınıza yakışacak ve menülerinizde işinizi kolaylaştıracak birbirinden güzel ürünü bulabilirsiniz.

Bora plastik Çöp Kovaları Fiyatları ve Modelleri

Yemek üretimi yaparken, zahmetsiz ekipman kullanımı kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Bora Plastik ürünleri ile profesyonel mutfaklarda zahmetsiz ve işlevsel bir performansa imza atabilirsiniz. Birbirinden farklı onlarca ürünü, farklı ihtiyaçlarınızda kolayca kullanabilirsiniz.

Bora Plastik, ürettiği çeşitli ürünlerin tamamında sağlamlığa büyük önem vermektedir. Ürünlerin, ekonomik ve cep dostu olmalarına da dikkat eden Bora Plastik, mutfaklardaki pek çok gereksinime cevap veriyor. Sağlığa zararsız, dayanıklı plastikten imal edilen ürünlerin tamamı yemek hazırlığı sırasında kullanıma uygundur.

Bora Plastik, markası bünyesinde yer verdiği ürünlerin tamamında ergonomik tasarımlara öncelik vermiştir. Onlarca farklı ürün çeşidine ulaşabileceğiniz Bora Plastik kategorisinde, her mutfağa uyum sağlayacak şekilde çeşitlenmiş ekipmanı bulacaksınız. Mutfakların hacmine göre ayarlanmış farklı büyüklük ve hacimlerdeki plastik ürünler, kolay temizlenmeleri sayesinde mutfaktaki kullanıcılara vakit tasarrufu sağlıyor.

Fırınlar ve pastaneler için temel ekipmanlar arasında yer alan hamur tekneleri, pratiklikleri ile göz dolduruyor. Kapaklı ya da kapaksız kullanıma uygun olarak dizayn edildikleri için dilediğiniz formda kullanım sağlayabilirsiniz. Yemek servis etmeye uygun olan plastik servis tepsileri de farklı renk ve ebatları ile en çok satılan ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadırlar. Özellikle hazır yemek sektöründe sıkça kullanılan plastik tepsiler, bütçe dostu fiyat aralıkları ile her işletmeyi memnun ediyor.

Bora Plastik Saklama Kabı Fiyatları

Bora Plastik saklama kabı çeşitleri bu kategoride en çok rağbet gören ürünler arasında yer almaktadır. Farklı ebat ve renklerde üretilmiş olan kaplar, evlerin mutfaklarında da kullanılabilir. Bora Plastik saklama kapları kullanışlı olmaları ile alıcıların memnuniyetini kazanıyor. Mutfakta artan ürünleri ya da daha sonra kullanmak üzere saklamak istediğiniz ürünleri, Bora saklama kabı çeşitlerinde gönül rahatlığı ile muhafaza edebilirsiniz.

Bora Plastik çöp kovası çeşitleri farklı litrelerde üretilmiş olup, mutfak yoğunluğunuza göre seçim yapma olanağı sunulan ürünlerin başında gelir. Kapaklı ya da click şeklinde sunulan Bora çöp kovası mutfak dışındaki alanlarda da rahatlık ile kullanılabilir. Kapaksız olarak tasarlanan; köşeli veya yuvarlak çöp sepeti modelleri de ekonomik olmaları ile göze çarpıyorlar. Pedallı olarak dizayn edilen, tıbbi atık Bora plastik kova da bu kategorinin en çok satılan ürünleri arasında yer almaktadır.

Bora Plastik sosluk tabak, kase, salata kasesi, limon sıkacağı, servis kaşığı, spatula, rende, kepçe ve kevgir gibi onlarca yan ürün de tüm detayları ile mutbex.com’da yer almaktadırlar. Bakliyat kovası, mikrodalga kabı, kek kabı, plastik kesim panosu, mikser kabı ve Bora Plastik yağdanlık çeşitleri de mutfakların olmazsa olmazları arasında bulunurlar. mutbex.com’da en çok tercih edilen, cazip fiyatlı Bora Plastik ürünlerini online alışveriş kolaylığı ile satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.