Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Bravilor Bonamat

Bravilor Bonamat,70 yıl önce kurulmuş bir aile şirketidir.Yenilikçi fikirler,ileri teknoloji,kalite ve kurum içi üretim,her zaman önemli unsurları arasında olmuştur.

Bugün Bravilor Bonamat filtre kahve makinesi ve sıcak su termos modellerinde çok çeşitli içecek makineleri geliştiriyor,üretiyor ve tedarik ediyor.

Bravilor Bonamat'ın misyonu,dünya çapında ilham verici ve yenilikçi bir stratejisiyle ortak olmaktır.

Bugün,dünya çapında 350'den fazla çalışanı var,hepsi de ticari içecek hazırlama ekipmanları ve cihazlarının geliştirilmesi ve üretilmesi amacına bağlı kalarak.Avrupa'da,ABD'de ve 100'den fazla uluslararası ülkeler de bir bayi ağıyla,artık dünya çapında bilinen bir marka oldu.

Belirli ihtiyaçlara ve yeni pazar gelişmelerine hızlı bir şekilde cevap veren.Bravilor Marka ürünlerin satın almak için Mutbex.com'a üye olup büyük avantajlara ulaşmanızı sağlamaktayız.Ancak Bu şekilde,siz degerli müşterilerimizin başarısına değer katabilir ve katkıda bulunabiliriz.

Bravilor Bonamat Profesyonel Kahve Ekipmanları Mutbex.com’da!

Profesyonel kahve ekipmanları ihtiyacınızı karşılamak için siz de Bravilor Bonamat koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Markanın ürün modellerini tek bir koleksiyonda sunuyor ve ihtiyacınız olanları kolaylıkla temin etmenizi sağlıyoruz. Üstelik bu koleksiyonda yer alan ürün çeşitlerinin tamamı en yeni teknolojiler kullanılarak üretildi. Bu sayede kullanıcı beklentilerini karşılamayı başarıyor.

 

Geniş ürün gamıyla ön plana çıkan Bravilor Bonamat markası otomatik makine çeşitlerini de kullanıma sunuyor. Teknik özellikleri bakımından bir hayli dikkat çeken bu ürünler kafeler, restoranlar, oteller, yemekhaneler ve diğer tüm işletmelerde rahatlıkla tercih edilebilir. Ofis mutfaklarında kullanım için özel olarak dizayn edilen ürün çeşitleri de seçenekler arasında mevcut.

 

Alışverişinizi tamamlamadan önce 1000’li olarak kullanıma sunulan Bravilor Bonamat filtre kağıdı çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Kahve tadının korunmasını sağlayacak malzemeler kullanılarak üretilen filtre kağıdı çeşitleri tek kullanımlıktır. Doğal kağıttan üretilen bu malzemeleri sitemizden temin etmeniz durumunda düşük fiyat avantajından da faydalanmış olacaksınız.

 

Ergonomik pompaya sahip olan Bravilor Bonamat termos çeşitlerine de göz atmanızı tavsiye ederiz. Toplamda 2.2 litre çay kahve ve benzeri içecekleri sıcak tutma özelliğine sahip olan bu ürünler aynı zamanda içeceklerin tazeliğini koruyor olmasıyla da beğeni topluyor. RLX ve TH modelleri ile uyumlu olan bu ürünlere şimdi göz atmaya başlayın. Dayanıklı gövdesi ve pratik kullanım yönü bu ürünlerin ilgi görmesini sağlıyor.

Uygun fiyatlarla Bravilor Bonamat Kahve Makinelerine Hemen Sahip Olun!

Tek ya da 2 filtre kahve demleme ünitesine sahip olan Bravilor Bonamat kahve makinesi modelleri aynı zamanda sıcak su musluğuna da sahiptir. Bu sayede sıcak su ihtiyacının da kahve makinesiyle karşılanması mümkün olabiliyor. Sadece 15 dakika demleme süresi sunan bu tasarım seçenekleri sizin için de ideal bir tercih olabilir. Ürünlerin üzerine tıklamanız durumunda tüm teknik özellikler karşınıza çıkıyor.

 

Evlerde de rahatlıkla kullanılabilecek olan Bravilor Bonamat filtre kahve makinesi modelleri uzun kullanım ömrü sunuyor olmasıyla beğeni topluyor. Aynı zamanda modern ve şık bir tasarıma sahip olması, her dekorasyona anında uyum sağlamasını beraberinde getiriyor. Temizliği ve bakımı da kolaylıkla yapılabilir.

 

Büyük ilgi görmeye devam eden Bravilor Bonamat espresso makinesi modelleri de en uygun fiyatla satın alabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Kahve çeşitlerinin en hızlı şekilde hazırlanmasını sağlayan bu ürün de mutfağınıza kazandırın. Uzun yıllardır profesyonel mutfaklar için üretim yapan markanın tüm ürünlerini, marka tarafından sunulan garanti kapsamında satın alabilirsiniz. Geç kalmadan sipariş verin, seçtiğiniz kahve makineleri kısa zamanda adresinize ulaşsın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.