Brema Buz Makinesi

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Brema Buz Makinesi

Buz makineleri şebeke aracılığıyla ya da el yardımıyla depoya konan suyun bir pompanın yardımıyla termodinamik kurallarına uyarak soğutma işlemi yapması mekanizmasıyla çalışır. Buz makinesi birçok alanda kullanılabilecek işlevsel bir üründür. Özellikle bozulmasını istemeyeceğiniz içecek ve yiyeceklerin saklanması için kullanılabilmektedir. Bu makineler dışarıdaki havanın sıcaklık derecesine bakmaksızın kolay bir şekilde buz üretimi yapmaktadır. İçine konacak tüm gıdaları saklayabilecek kapasitededir. Genelde sıcaklığın çok fazla olduğu ya da çok düşük olduğu ülkelerde kullanılmaktadır. Bu ülkelerde yaşayan kişilerin hayatına güzel bir kolaylık sunmaktadır. Kolay bozulabilecek hayvansal gıdaları yani et, süt, peynir gibi besinleri taşırken ya da muhafaza ederken oldukça işlevsel olan ürünlerdendir. Sitemizde satışını yapmakta olduğumuz Brema buz makinesi modelleri tüm beklentilerinizi karşılayabilecek nitelikte ürünlerdir. Buz makinesi modelleri içerisinden size en uygun buz makinesini seçebilirsiniz. Buz makineleri çok çeşitli olabilmektedir. Bu modellerin içerisinden doğru ve isteklerinizi en iyi şekilde karşılayacak buz makinesini seçmekte fayda vardır. Bunun için internet adresimizden buz makinelerini inceleyebilirsiniz. Sizin için en uygun buz makinesini sepetinize ekleyip hemen şimdi satın alabilirsiniz. Dilediğiniz adrese en kısa sürede ve güvenle ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Brema buz makineleri birçok işletme tarafından sık bir şekilde talep edilmektedir. Özellikle endüstriyel mutfaklarda, gıdaların ithalatının ve ihracının yapılmasında, süpermarketlerde, balık çiftliklerinde, fırınlarda, pasta imalathanelerinde, tavuk kesimhanelerinde, kimya fabrikalarında, beton santrallerinde, kafeteryalarda, restoranlarda, otel mutfaklarında, catering şirketlerinde ve evlerde kullanılabilmektedir. Kullanım yerine göre uygun buz makinesinin tercih edilmesinde fayda vardır. Kullanmak isteğinizi karşılayacak makinenin olması gerekenden büyük ya da küçük olması işinizi zorlaştıracak durumlara neden olacaktır. Her alana ve isteğe uyum sağlayabilecek buz makinelerini yalnızca birkaç tıklama hareketinde bulunarak satın alabilirsiniz.

Farklı Brema Buz Makinesi Modelleri

İce makers brema modelleri çok çeşitli olabilmektedir. Bu modeller hakkında kısa bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Brema GB 903 kar buz makinesi, 50 cm genişliğinde 66 cm derinliğinde ve 80 cm yüksekliğine sahiptir. Ürün 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Brema Gb 903’ ün günlük buz yapma kapasitesi 95 kilogramdır. Ürünün yaklaşık olarak 30 kilogram depolama kapasitesi bulunmaktadır. Ürünün kendi ağırlığı ise 67 kilogramdır. Ürünün beslenme voltajı ise monofazedir.

Brema GB 1540 kar buz makinesi ise günde yaklaşık olarak 155 kilogram buz üretebilmektedir. Ürünün dış yüzeyi tamamen paslanmaz çelikle kaplıdır. Ürün hava soğutmalı sisteme sahiptir. Ürünün iç yüzeyleri yuvarlak şekillidir. Dolayısıyla kolay bir şekilde temizlenebilirdir. Ürünün genişliği 73,8 cm, derinliği 69 cm ve yüksekliği ise 92 cm’dir. Ürünün brüt ağırlığı ise 85 kg’dır.

Brema c 300 küp buz makinesi, günde 300 kg buz yapma kapasitesine sahiptir. Ürün diğer buz makinelerine oranla daha büyüktür. 84,8 cm yüksekliğe, 58 derinliğe ve 125 cm genişliğe sahiptir. Ürün BIN 350 model Brema buz haznesi ile uyumludur.

Brema Cb 840 küp buz makinesi, 40 kilogram kadar depolama kapasitesine sahiptir. Ürettiği buzlar diğer buz makinelerinde üretilenler gibi standarda uygun olarak 18 gramdır. Bu ürün de diğer tüm buz makineleri gibi paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Brema CB 416 küp buz makinesi, Bir günde yaklaşık olarak 44 kilogram buz yapabilmektedir. Ürünün ayakları ayarlanabilir şekildedir ve boyutları 110/150 mm’dir. Ürün kendinden haznelidir. Ürünün yaklaşık olarak 18 kg depolama kapasitesi vardır.

Brema CB 249 küp buz makinesi, diğer buz makinelerine kıyasla biraz daha küçük bir buz makinesidir. Ürünün boyutları;39x46x69,5 santimetredir. Ürün bir günde 29 kg buz yapabilme kapasitesindedir.

Brema CB 640 küp buz makinesi, diğer buz makinelerinde olduğu gibi 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ürün günlük 67 kg buz üretebilmektedir.

Sitemizde benzer özelliklerde olan brema gb 902 buz makinesi ve brema cb1565 buz makinesi de mevcuttur. Bu saydığımız ürünlere ek olarak brema cb184 buz makinesi de sık tercih edilen buz makinelerindendir.

Kaçırılmayacak Fırsatlarla Brema Buz Makineleri

Sitemizden alabileceğiniz Brema buz makinesi fiyatları farklı bütçelere hitap edebilecek çeşitliliktedir. Ödeme esnasında sağlanan kolaylıklar sayesinde de zorlanmadan ödemenizi tamamlayabilirsiniz. İnternet adresimizde bulunan güvenli online ödeme seçeneği sayesinde kolay bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.