Dik Tip Teşhir Buzdolapları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Sadece sanayi tipi mutfaklarda değil marketlerde, gıda mağazalarında ve daha pek çok alanda kullanılabilen dik tip teşhir buzdolapları sitemizden temin ediliyor. Seçkin markalar tarafından üretilen buzdolapları kullanıcıların beklentileri dikkate alınarak tasarlanıyor. Bu sayede her bir ürün modeli sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Aralarında sütlük dolabı çeşitlerinin de olduğu bu koleksiyonu şimdi mercek altına alın.

Ayırdığınız bütçeyi en verimli şekilde değerlendirmek için en uygun sütlük dolap fiyatları avantajından faydalanabilirsiniz. Son derece düşük enerji tüketimine sahip olması nedeniyle büyük ilgi gören model seçeneklerini de alternatifleriniz arasına ekledik. Bu sayede uzun vadede de enerji tüketimi ile alakalı bir sorun yaşamadan bu ürünleri kullanabilirsiniz.

İçten motorlu olarak tasarlanan ve fanlı soğutma sistemine sahip olduğundan tüm alanların eşit şekilde soğumasını sağlayan sütlük buzdolabı modelleri en çok tercih edilen tasarımların başında geliyor. Dikey olarak dizayn edildiği için minimum oranda yer kaplıyor ve geniş iç hazneleriyle çok sayıda gıdanın muhafazası için kullanılabiliyor. Raf bölümleri elektrostatik toz boya ile kaplandığından korozyon oluşma riski de ortadan kalkıyor.

Paket Et, Şarküteri Ve Meşrubat İçin Kullanıma Uygun Teşhir Buzdolapları

İç bölümünde aydınlata sistemi olan içecek dolabı çeşitlerinin plastik materyalden üretile etiketlik bölümleri de bulunuyor. Çarpma kapı sistemine sahip olan modeller, paslanmaz zemin tepsileriyle de konforlu bir kullanım şansı tanıyor. Kapı bölümleri boydan camlı olarak tasarlandığından dışarıdan bakıldığında buzdolabı içinin tamamen görünmesi mümkün olabiliyor. Tüm bu özellikler Dampak dolap modellerinde de geçerlidir ve markanın en yeni teşhir buzdolabı modellerini burada görebilirsiniz.

Sahip olduğu elektronik soğutma sistemi sayesinde hızlı bir soğutma performansı sergileyebilen endüstriyel dik tip teşhir buzdolapları 2, 3, 4 ve 5 kapılı olmak üzere sizlere 4 farklı seçenek sunuyor. Her bir ürün modelinin kapasitesi farklıdır. İlginizi çeken buzdolabı modellerinin üzerine tıklayarak sahip olduğu tüm teknik özellikler hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Kapasite bilgilerinden ölçü bilgilerine kadar merak ettiğiniz detaylar anında karşınıza çıkıyor.

Sade ve şık bir tasarıma sahip olduğundan her türlü işletmede kullanılabilen işletme dik tip teşhir buzdolapları için daha fazla ödemeyin. En uygun fiyat araştırması yapmakla ya da indirim kampanyalarını beklemekle zaman kaybetmeyin. Mutbex olarak tüm endüstriyel mutfak ekipmanları gibi teşhir buzdolabı modelleri için de en uygun fiyatları sunuyoruz. Cazip ödeme kolaylıkları gibi avantajlardan da istifade edebilir ve bu ürünleri yüz güldüren fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.