Fırın Eldivenleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Profesyonel Silikonlu Fırın Eldiveni Özellikleri

Fırın eldivenleri mutfakta çalışma sırasında iş güvenliğinde en önemli malzemelerden birisidir. Eldivenlerde oluşabilecek herhangi bir hasar büyük iş kazalarına sebep olabilmektedir. Bu iş kazaları ile karşı karşıya gelmemek adına kaliteli fırın eldiveni kullanımı önemlidir. İş eldivenlerinden beklenen özelliklerin başında ısıya ne kadar dayanıklı olduğu gelmektedir. Düşük dayanıklılıktaki bir eldivenden herhangi bir verim alınamamaktadır. Asma delikli, pratik kullanıma sahip silikonlu fırın eldiveni ile yüksek sıcaklıklardaki tepsileri tutma konusunda hiçbir sorun yaşamazsınız. Farklı el büyüklüklerine göre belirli standart ölçülere sahip 230 derece ısıya kadar dayanıklı bu eldivenleri sitemizde bulabilirsiniz. Bu ürünler arasında Epinox silikon fırın eldiveni, Gurmeid Fırın eldiveni, Biradlı Silikon Eldiven, Zicco Yanmaz Eldiven gibi çok kaliteli markaların ürünlerini bir arada görme fırsatı yakılabilirsiniz.

En kaliteli markaları sizlerle buluşturan sitemizde fırın eldivenleri satın alırken parasal bir problem yaşamazsınız. Hemen her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sayesinde sizin için uygun olan fiyat performans ürünlerini çok kolay bir şekilde sayın alabilirsiniz. Isıya dayanıklı fırın eldiveni sayesinde fırından pişirdiğiniz yemekleri alma sırasında bir ısı hissetmezsiniz. Üstelik ısıya dayanıklı ve yanmaz profesyonel fırın eldiveni modelleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanım süreci geçirirsiniz. Yüksek ısıya dayanıklı fırın eldiveni hem evlerde hem de büyük işletmelerin mutfaklarında çok sık kullanıldığından parçalanma durumları sıklıkla yaşanmaktadır. Ancak sitemizde sizler için derlediğimiz kaliteli eldivenlerde bu tarz sorunlar yaşamazsınız.

Pratik Kullanıma Sahip Fırın Eldivenleri

Fırın eldivenleri eli sıkı bir şekilde kavrayabilecek şekilde tasarlanmış olmalıdır. Aksi taktirde fırın tepsisini tutarken düşürme gibi ciddi yanıklara ve sağlık sorunlarına sebep olacak kazalar yaşanabilir. Fırın tutma eldiveni ele uygun tasarlanmasının yanı sıra dış kısmının da kaygan olmayan bir kumaştan yapılmış olması gerekmektedir. Bu şekilde üretilmemiş olması durumunda fırın tepsisi kayabilir ve bu da yine benzer problemler yaşanmasına sebep olabilir. Mutfak fırın eldiveni seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden birisi de eldivenin uzunluğudur.

Bilek kısmında biten eldivenlerin kullanımları yüksek sıcaklıktaki yemeklerin dökülme ihtimalinden dolayı risklidir. Bu nedenle uzun fırın eldiveni seçmeye dikkat edilmelidir. Fırın eldiveni fiyatları sitemiz üzerinde yer alan geniş ürün yelpazesi dolayısı ile oldukça değişkenlik göstermektedir. Profesyonel silikon fırın eldiveni satın almak için tek yapmanız gereken site içerisindeki farklı marka, ölçü ve özelliklerdeki eldivenler arasından sizin için uygun olanı seçmek ve sepete eklemektir. Ardından güvenli ödeme seçeneklerini kullanarak çok pratik ve hızlı bir şekilde ürününüzün ödemesini yapabilirsiniz. Siparişini vermiş olduğunuz endüstriyel yanmaz fırın eldiveni en yakın sürede belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.

En Kaliteli ve Uygun Fiyatlardaki Eldivenler Mutbex’te!

Mutfaklarda en yaygın şekilde kullanılmakta olan çift fırın eldiveni için en doğru adres mutbex’tir. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde birbirinden farklı renklerde ve fiyatlarda dayanıklı fırın eldivenlerden çok memnun kalacaksınız. Endüstriyel fırın eldiveni denildiğinde ilk akla gelen ısıya dayanıklılık konularında tüm testlerden başarı ile geçmiş olan eldivenlerimizi satın alarak kazasız, sorunsuz, rahat bir şekilde yemeklerinizi yapabilirsiniz. Bazı restoran ve kafelerde masalara büyük, ısısı yüksek malzemelerle servis yapılmaktadır. İşte tüm bu servis aşamalarında müşterilere şık bir görünüme sahip eldivenlerle servis yapmak önemlidir. Sitemizde dayanıklı ve şık görünümdeki sanayi tipi fırın eldiveni satın alarak servislerinizi en iyi şekilde yapabilir ve bir yandan iş kazalarının önüne geçerken bir yandan da müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.