Gastrolley

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Gastrolley Endüstriyel Taşıma Ekipmanları Çeşitleri ve Özellikleri

Endüstriyel taşıma ekipmanları restoran, okul, otel ve hastane gibi çok fazla müşterinin olduğu her işletmede müşterilere yemek servisi yapmak ya da self servisi toplamak için yaygın olarak kullanılmkatadır. Bu ekipmanlar sayesinde servis yapan kişi sürekli mutfağa gidip zaman kaybetmek yerine, müşterilere daha hızlı servis yapabilir.

Gastrolley taşıma ekipmanları size zaman kazandırırken, yemek servisinizi daha kolay ve profesyonel hale getirir. İhtiyacınıza göre 15, 30 ya da 60 raf gibi farklı raf sayı seçeneği bulunan Gastrolley Taşıma Ekipmanları, kabinli ya da kabinsiz şekilde de sizlere hizmet sunabilmektedir. Raf seçeneğinin yanı sıra Gastrolley taşıma ekipmanlarının ısıtıcılı modelleri de bulunmaktadır. Gastrolley taşıma ekipmanlarının ısıtıcılı modelleri sayesinde yemekler müşteriye soğumadan, sıcak bir şekilde servis edilir. Bu sayede müşterilerinize sıcak bir şekilde sunmanız gereken yemekler soğumadan yemek masasında olabilir ve müşteri memnuniyetini elde edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti, profesyenel işletmeler için çok önemlidir. Müşterinizin memnuniyeti işinizi ne kadar profesyonel yaptığınız ve ne kadar kaliteli ürünler ortaya koyduğunuzla doğru orantılıdır. Gastrolley taşıma ekipmanları, ihtiyacınızı karşılayacak büyüklükte ve işlevsellikte birçok çeşitte üretilir ve ihtiyacınız olan modeli seçebilmeniz için sizlere farklı birçok seçenek sunulur. Gastrolley endüstriyel taşıma ekipmanları tekerlekli modelleri sayesinde ise yemekler istenilen alana kolayca taşınabilir.

Tekerlekli servis arabalarının etrafı açık olan modellerinin yanı sıra etrafı kapalı olan modelleri de bulunur. Tek tip olarak üretilmeyen bu servis arabaları sayesinde kullanıcı kendi tercihine ya da ihtiyacına bağlı olarak seçim yapma imkanına sahiptir. Eğer taşıma ekipmanlarını evinizde kullanacaksanız daha küçük modelleri tercih edebilirsiniz. Otel ve restoran gibi büyük işletmelerde de kullanabileceğiniz daha işlevsel ve büyük ebatlarda Gastrolley marka endüstriyel taşıma ekipmanları modellerini tercih edebilirsiniz.

Gastrolley Endüstriyel Taşıma Ekipmanları Fiyatları

Endüstriyel taşıma ekipmanları geniş ürün yelpazesine sahiptir ve bu yüzden fiyat, performans olarak değişkenlik göstermektedir. Gastrolley Endüstriyel Taşıma Ekipmanları; boyut, raf sayısı gibi çeşitliklerle birlikte oldukça uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır. 15, 30 ya da 60 raflı taşıma ekipmanını gereksiniminize göre seçebilir, yine aynı şekilde boyutunu ya da ısıtmanlı ya da termo kabinli seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun Gastrolley taşıma ekipmanları seçmek için oldukça fazla seçeneğiniz sitemizde bulunmaktadır. Dilediğiniz modelde ve işlevsellikte olan, ihtiyacınızı karşılayacak olan endüstriyel taşıma ekipmanını tercih edebilir, en uygun fiyatlarla sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.