Gazlı Piliç Çevirme Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz piliç çevirme makinelerine ihtiyacınız varsa sizin için en doğru adres Mutbex’tir! Sitemizde gazlı piliç çevirme makinesi modellerini sizlere bu koleksiyon içerisinde sunuyoruz. Tamamı lider markalar tarafından üretilen ve bu nedenle gönül rahatlığı ile ürün modeli seçimi yapabileceğiniz tasarımları geç kalmadan siz de inceleyin ve seçiminizi yapın!

En yeni teknolojiler kullanılarak üretilen endüstriyel gazlı piliç çevirme makineleri kullanıcı dostu özellikler ile donatılmış durumdadır. Bu yönüyle ön plana çıkan tasarım seçeneklerini hemen inceleyerek sahip oldukları teknik özellikler hakkında bilgi alabilirsiniz. Cam kapaklı olarak dizayn edilen ve gayet kullanışlı olan modeller de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Cam kapaklı büyük gazlı piliç çevirme makinesi modelleri son derece kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Aynı zamanda kapak sistemi sayesinde hem ısının muhafaza edilmesi sağlanıyor hem de içerisinde pişen gıdaların hijyenik kalması sağlanıyor. Bu özel ürün modelleri oldukça farklı sayıda ölçü ve kapasite seçenekleri sunuyor olmasıyla da beğeni topluyor.

Tek Seferde 40 Piliç Pişirebilen Makine Modelleri Burada!

Gün içerisinde piliç pişirme yoğunluğunuza bağlı olarak seçim yapabilmeniz için sizlere kapasite açısından da geniş bir seçenek yelpazesi sunmaya özen gösteriyoruz. Tek bir seferde 32 – 40 adet piliç pişirmeyi sağlayan modeller de seçenekleriniz arasında mevcut. Dilerseniz tercihinizi 8 – 10 piliç, 12 – 15 piliç, 16 – 20 piliç, 20 – 25 piliç pişiren modellerden yana da yapabilirsiniz.

Aynı zamanda 24 – 30 piliç, 28 – 35 piliç pişirme kapasitesine sahip olan dikey gazlı piliç çevirme makinesi modellerine de yönelebilirsiniz. Dikey olan tasarımlar küçük mutfaklar için daha ideal bir seçenek olabiliyor. Çünkü bu modeller daha az yer kaplıyor ve alanın daha verimli kullanılmasına da olanak tanıyor. Dolayısıyla mutfaklarda minimum düzeyde yer kaplayan kompakt makine modelleri de ideal bir seçenek oluyor.

2 – 8 arası şiş sayısı seçenekleri sunan piliç çevirme makineleri arasından size uygun olanları seçmeniz gayet kolay olacak. Bunun için öncelikle gelişmiş filtreleme seçeneklerinden faydalanmanız ve ihtiyacınız olan özellikleri işaretlemeniz yeterli olacaktır. Böylelikle sadece size uygun olan piliç çevirme makineleri karşınıza çıkacak ve modelleri birbiri ile kıyaslamanız da çok daha kolay olacak.

En Uygun Fiyatlar ve En Geniş Model Seçeneği Yelpazesi Mutbex’te!

Daha küçük kapasiteli bir modele ihtiyacınız varsa gazlı piliç çevirme makinesi 2 li tasarımları mercek altına alabilirsiniz. Bu ürünlerin tamamı dayanıklı metal malzemelerden üretiliyor. Hafif darbelere karşı dayanıklı olması, ürünlerin daha uzun süre kullanılmasını sağlıyor. Aynı zamanda kolay aşınmayan yüzey bölümleri ise güçlü kimyasal temizleyici malzemelere karşı dayanıklılığını artırıyor. Tüm bu özellikler ile birlikte tasarımların alt kısmında delikli yağ süzgeci de bulunuyor.

Sıklıkla tercih edilen gazlı piliç çevirme makinesi 3 şişli modelleri de incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar eşliğinde sanayi tipi gazlı piliç çevirme makineleri için sipariş verebilir ve ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi olan sitemizde yılın belirli dönemlerinde değil tüm sene boyunca mutfak ekipmanları düşük fiyatla kullanıma sunuluyor. Bu fırsatlardan faydalananlar arasındaki yerinizi hemen alın!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.