Gtech

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Gtech (Gastrotech)

Gtech (Gastrotech) endüstriyel mutfak ekipmanları sektörünün en çok tercih edilen markalarından biridir. Bar blenderları markanın en çok tercih edilen ürünlerinin başında gelir. Gıda dilimleme makineleri ve set üstü mikserler gibi hazırlık makineleri de Gtech’in en çok tercih edilen ürünlerindendir.

Endüstriyel mutfak ekipmanlarının dışında çamaşırhane ve medikal ekipmanları da üreten marka oteller, hastaneler, üniversiteler, cafeler, pastaneler, fast food zincirleri gibi pek çok işletmenin ihtiyaç duyduğu ekipmanları tasarlamaktadır.

Gtech’in müşterilerine sunduğu danışmanlık, projelendirme, satış, garanti ve garanti sonrası hizmet, destek ve devamlılık, teknik servis hizmetleri en çok tercih edilen markalardan olmasının en önemli sebebidir.

Gtech Ürünleri, Modelleri ve Fiyatları

Eviniz ya da işletmeniz için uygun olan ürünleri, Gtech'in çeşitli ürünleri içinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Müşterilerinize en güzel içecekleri sunmak istiyorsanız Gtech profesyonel bar blender göz atmanız gereken ürünlerden bir tanesidir. Sessiz çalışma özelliği bulunan SP1180D Dijital Bar Blender da mutlaka incelemeniz gereken ürünlerden bir diğeri.

El mikserleri de markanın tercih edilen ürün gruplarından bir tanesidir. Karıştırıcı hız kontrollü GT40C bu grupta tercih edebileceğiniz modellerden biri olabilir. GT25 el mikseri de yine tercih edebileceğiniz modellerden bir tanesidir.

Gtech ürünlerini en ucuz fiyatlarla sitemizde bulabilir, diğer markalarla karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca sitemize üye olarak ekstra indirimlerden yararlanabilirsiniz. Hemen tıklayın ve Gtech ürünlerini en ucuz fiyata satın alın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.