Kitchenaid Püre Yapma Aksesuar Seti, 5KSMFVSFGA

  • Kitchenaid Püre Yapma Aksesuar Seti, 5KSMFVSFGA    Gıda öğütme aksesuarı ile birlikte kullanılır. Sebze ve meyve süzgeci aksesuarı ile yumuşak meyvelerden ve pişmiş sebzelerden reçel, püre, sos ve bebek maması gibi yiyeceklerin hazırlanmak için gıda öğütücüye bir süzgeç konisi, süzgeç tepsisi ve sıçrama koruması takılır. Böylece yumuşak çekirdekleri, ince kabukları çıkarmanıza, soymanıza gererk olmadan kolayca püre haline getirir. 


    Gıda öğütücü ise yorucu ve zaman alıcı bir işlem olan meyve sebzeleri elle ya da havan yardımıyla öğütme işlemini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir aparattır. Kabuğu ve sert lifleri ayırarak püre haline getirme işlemini büyük bir başarıyla yerine getirir. Gıda öğütücü ile önden kabuk soyma işlemi tamamen gereksizdir. Bu aksesuar seti saf domates püresi, kızılcık kokteyli, ahududu püresi ve pişmiş sebzelerin yanı sıra küçük çocuklara yemek hazırlamak için idealdir.


    Sette yer alan KitchenAid Gıda Öğütme Aksesuarı bir et işlemcisi/kıyma makinesi olarak da kullanılabilir. Yapmanız gereken bıçakları değiştirmek.

  • Kitchenaid Püre Yapma Aksesuar Seti, 5KSMFVSFGA Kitchenaid Aksesuarları & Aparatları Kitchenaid Püre Yapma Aksesuar Seti, 5KSMFVSFGA Gıda öğütme aksesuarı ile birlikte kullanılır. Sebze ve meyve süzgeci aksesuarı ile yumuşak meyvelerden ve pişmiş sebzelerden reçel, püre, sos ve bebek maması gibi yiy

Yorum Yapın, 10 TL İndirim Kazanın!

Mutbex.com'da yaptığınız her yorumda 10 TL'ye varan indirime sahip olun, dilediğiniz zaman, dilediğiniz gibi kullanın!

Giriş Yap veya Üye Ol
Ürün
Adınız
Firma Adı
Telefon
Mail Adresiniz
Benzer Ürünler
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.