La Sommeliere Servis Şarap Dolap, LS36A

Stokta Yok
 • La Sommeliere Servis Şarap Dolap, LS36A

  La Sommeliere, yeni başlayanlara ve profesyonellere mükemmel kalitede çözümler sunmaktadır. Sürekli yenilenen ve gelişen çeşitleri sayesinde; daha iyi enerji performansı, her türlü ihtiyacı karşılayabilecek geniş kapasite imkanı. Farklı formatlarda şişe saklama imkanı şişeleri dikey konumda sunabilmeyi, yaşlanmaya uyarlanmış ısı düzenlemesi ve servis ısısına uyarlanmış sıcaklık regülasyonu ile her ihtiyaca cevap vermektedir.


  la-sommeliere-aciklama-4.jpg (56 KB)

  Modern teknoloji ürünü, La Sommeliere şarap dolapları şaraplarınızı ideal sıcaklığına getirmekle kalmayıp aynı zamanda şaraplarınızı koruyacak doğal bir mahzenin ideal saklama şartlarını yeniden oluşturmaktadır.


  Hassas Sıcaklık

  Şarabı yıllandırmanın en uygun sıcaklığı 10-16 °C arasındadır. Daha altındaki herhangi bir sıcaklık şarabın olgunlaşma sürecini yavaşlatacak ve şarabın tam potansiyeline ulaşması engelleyecektir. Bununla birlikte, 16 °C den daha yüksek bir sıcaklık ise süreci hızlandırarak şaraba hasar verebilir. Sıcaklıktaki ani dalgalanmalar ciddi bir tehlikedir ve şaraba onarılmaz şekilde zarar verebilir.

  La Sommeliere şarap dolapları şaraplarınızın tam potansiyellerinde olgunlaşabildiği bir ortam yaratmak için en yakın dereceye kadar optimum sıcaklık kontrolü sağlamaktadır.


  Kontrollü Nem​​​​​​​
  Bir şarap dolabı açısından ideal nem seviyesi %50 ile %80 arasındadır. Ortam oldukça kuruysa (nem %50 altında ise) şişenizin mantar tıpası kuruyabilir ve bu durum hava girişine imkan vererek oksidasyonu hızlandırabilir. Tersine, yüksek nem ise etiketlerin zarar görmesine ve zararlı kokuların gelişmesine sebep olabilir. La Sommeliere şarap dolapları en uygun nem seviyesini garanti eder.

  Şarap dolabınız içerisindeki nemin doğru miktarını düzenli olarak salmak için lav taşları kullanılmaktadır. Aynı zamanda, üründe yerleşik bulunan sensörler nem seviyesini kolaylıkla takip etmenizi ve kontrol etmenize imkan tanır. Dijital termometre ve nem ölçer şarap dolabınızı istediğiniz ölçü ve ayarda kullanım kolaylığı sağlar.


  Titreşim Olmaması
  Küçük ölçekte de olsa tekrar eden titreşimler olgunlaşırken bir şaraba zarar verebilir, olgunlaşmamış şarabın yıllanmasını hızlandırarak geri dönülmesi imkansız hasara sebep olabilir. La Sommeliere sarap dolapları sessizce çalışıyorken harici ve dahili titreşimleri azaltmak için şok emici mekanizma ile donatılmıştır.


  Işıktan Koruma
  Zaman içerisinde ultraviyole ışınlar şaraplarda ‘’hafif-vurgun’’ olarak da bilinen oldukça nahoş, kokuşmuş bir tat üretebilmektedirler. La Sommeliere şarap dolapları, yekpare solid kapıları veya çok katmanlı anti-UV işlenmiş cam kapıları sayesinde UV ışığına karşı etkin koruma sağlamaktadır. Dolap içi ışığı kapı kapandığında otomatik kapanır, aynı zamanda düşük enerjili LED ışık şişeleriniz üzerine hafif ve zararsız bir ışık yansıtmaktadır.


  Şarap dolabınız içerisindeki havayı saflaştırmak için;
  Şarap sınırlandırılmış bir alanda saklandığında istenmeyen tatlar geliştirebilmektedir. Bu yüzden rahatsız edecek bu tarz kokuları bertaraf etmek büyük önem taşır. Etkin bir filtreleme ve havalandırma sisteminden faydalanan La Sommeliere, dolap içerisindeki havanın sürekli temizlenmesini sağlar. Yıllandırma dolaplarımız, kötü kokuları nötr hale getiren havalandırma sistemi ile hava dolaşımını temizler, aktif kömür filtreli hava girişleri ile küf oluşumunu engeller.  • Kış Fonksiyonu

   Odanızın 5 ila 38 °C arasında bir sıcaklıkta olması siselerinizin sıcaklık kontrolü için yeterlidir.
  • Sesli Alarm

   Anormal bir nem seviyesi veya dolabın sıcaklıgının programlanmıs bir sıcaklıktan farklı olması durumunda alarm sizi uyarır
  • Güvenlik Kompresörü

   Bir hata halinde termostat kompresörü otomatik olarak kesecektir.
  • Çocuk Kilidi

   Kontrol panelinin kilitlenmesine imkan verir böylelikle çocukların dolap ayarlarını degistirmesi engellenmis olur
  • “Asırı Soguk” Güvenligi:

   Fonksiyon sayesinde dıs ortam sıcaklıgının 5 °C nin altına düsmesi halinde dolabın normal sıcaklıgında kalmasını saglar.
  • Aktif Kömür Filtresi Alarmı

   Filtreyi degistirme ihtiyacını tespit eden sayaç, degisim öncesinde kalan gün sayısını görmenize olanak tanır.

 • La Sommeliere Servis Şarap Dolap, LS36A Şarap Buzdolapları La Sommeliere Servis Şarap Dolap, LS36A Maksimum Kapasite: 36 Şişe Sıcaklık Sınırı: 5 ila 20 °C 3 Kayın ağacı raf + dolabın tabanında 1 yarım raf Y. 83.8 x E. 48 x D. 43 cm La Sommeliere
Ücretsiz Kargo
28.755,00 TL
23.962,50 TL + KDV
Taksit Seçenekleri
Kampanya
  • Maksimum kapasite: 36 Şişe
  • Sıcaklık sınırı 5°C-20°C
  • 3 Kayın ağacı raf + dolabın tabanında 1 yarım raf
  • Y: 83,8 x E: 48 x D: 43 cm.
  • Kapıya entegre elektronik termostat ve dijital sıcaklık göstergesi
  • Modern tasarım: Siyah ve paslanmaz çelik
  • Bir veya çift sıcaklık bölgesi
  • Nem % 50 ila % 80 arasında ayarlanmaktadır.
  • Titreşim önleme sistemi
  • Dâhili LED aydınlatması
  • Kayın ağacı veya metal raflar.
Stok: Yok
Teknik Özellikler
Derinlik (cm)
43
Genişlik (cm)
48
Yükseklik (cm)
83.8
Ağırlık
28

Yorum Yapın, 10 TL İndirim Kazanın!

Mutbex.com'da yaptığınız her yorumda 10 TL'ye varan indirime sahip olun, dilediğiniz zaman, dilediğiniz gibi kullanın!

Giriş Yap veya Üye Ol
Ürün
Adınız
Firma Adı
Telefon
Mail Adresiniz
Benzer Ürünler
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.