Sayl

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5

Sayl Teşhir Dolapları Özellikleri

Mutfak ekipmanlarının seçimi hem kendi mutfağınız hem de işletmeniz için oldukça önemlidir. Mutfağınız ya da işletmeniz için doğru ekipmanı; ürününüzün kalitesini, zamanınızı ve enerjinizi koyabilmeniz için dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Ürünlerinizi saklarken sadece mutfak ekipmanlarınızın fonksiyonelliği değil aynı zamanda uzun ömürlü kullanıma uygun bir şekilde mutfak hijyen kurallarına uygun ve kaliteli bir markanın olması da dikkat etmeniz gereken bir diğer unsurdur. Sayl marka teşhir dolapları ile tazeliğini bozmadan ürünlerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

Soğuk ve sıcak olarak iki farklı modeli bulunan teşhir dolapları, hem tasarım anlamında hem de ürünlerin en iyi şekilde saklanmasını sağlamak anlamında restoranların, pastanelerin, fırınların en temel ekipmanlarından biridir. Paslanmaz cam ve kromdan üretilen Sayl marka tezgah üstü soğutucu teşhir dolapları, LED aydınlatmaları sayesinde soğuk tatlılarınız iştah açıcı görünmelerini ve soğutma sistemi sayesinde uzun süre taze kalmalarını sağlar. Hem estetik hem de fonksiyonel olarak ihtiyacınızı karşılayacak olan Sayl teşhir dolapları, yemeklerinizi müşterilerinizin göz zevkine hitap etmesi için de oldukça iyi bir seçenektir.

Soğuk teşhir dolabı, ürünlerinizin uzun ömürlü olmasıyla birlikte sağlıklı kalmasını sağlamak açısından oldukça önemlidir. Soğuk teşhir dolapları, gıda alanında serinliği sağlamak ve ürünü kurutmadan sergilemek için oldukça önemlidir. Bu yüzden Sayl soğuk teşhir dolapları soğuk bir tepsi ve statik bir buharlaştırıcı ile donatılmıştır. Sayl teşhir dolaplarının tuzlu ortamlara uygun paslanmaz çelikten üretilen özel modelleri de mevcuttur. Ayrıca ürünlerin görünürlüğü için geniş şık cam ve balık, salata, tatlı ve taze gıda sergisi için çift girişli frigorifik vitrin tasarlanmıştır. Sıcak teşhir dolaplarının sürgülü kapıları kolayca çıkarılır ve temizlenir. Sayl teşhir dolapları, farklı ölçüleri ve kapasite seçeneklerinin yanı sıra kurulum gerektirmez.

Sayl Soğuk ve Sıcak Teşhir Dolapları Fiyatları

Teşhir dolabı fiyatları soğutma özelliklerine ve ürün kapasitesine göre değişmektedir. Sayl sıcak ve soğuk teşhir dolaplarından ihtiyacınız olanı seçip satın olma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Doğru ve kaliteli ürüne ulaşıp hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlayıp markanızı sektörde ki en üst sıralara kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Sayl soğuk ve sıcak Teşhir dolapları hijyen konusunda size güven verirken, satın alma sürecinden sonraki garanti konusunda da güvenilirdir. Farklı ölçüleri ve kapasite seçenekleri ile geniş fiyat yelpazesiyle farklılık gösteren Sayl teşhir dolaplarından ihtiyacınız olanı seçebilir, en uygun fiyatlarla sahip olabilir ve ürünlerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.