Slainte Küre Buz Yapıcı Buz Topu Makinesi, Gümüş

 • Slainte Küre Buz Yapıcı Buz Topu Makinesi, Gümüş

  Slainte Küre Buz Yapıcı
  GAZI KAÇMADAN, TADI BOZULMADAN DİLEDİĞİNİZİ SOĞUK İÇİN!

  Slainte, (Slançe diye okunur) hem “Sağlığınıza!” diyor, hem de size eşsiz bir soğuk içecek deneyimi sunuyor. Nasıl mı? Buz küpleriyle değil, onlara kıyasla en az 4 misli daha uzun sürede eriyen, kocaman, tek bir buz küresiyle.

  Alkollü veya alkolsüz. Soğurken tadının değişmesini ve sulanmasını istemediğiniz her içecekte kullanabilirsiniz. İster anında yaparak, ister önceden üretip derin dondurucuda hazır tutarak.

  Keyfiniz kaçmadan…
  Viski tercih edenlerin içkilerine buz koyup koymamak konusunda ikilemde kaldıklarına tanık olmuşsunuzdur. Kimileri “viskiye buz konmaz!” derken, kimileri lezzetten fedakarlık etme pahasına buz ile soğutarak yudumlamak ister içkisini.

  Soğuk içmenin bedeli ise 10 dakika içinde eriyerek işlevini bitiren buz küplerinin ardında, şişedeki kıvam ve lezzetini kaybetmiş, seyrelmiş, sulanmış bir içecek kalmış olmasıdır.

  Kendi buz kürenizi kendiniz yaparken, konuklarınız ilgiyle izleyecek, sorular soracaklar. Farklı bir sohbet konunuz var!
  Alkollü veya alkolsüz. Soğurken tadının değişmesini ve sulanmasını istemediğiniz her içecekte kullanabilirsiniz. İster anında yaparak, ister önceden üretip derin dondurucuda hazır tutarak…

Ücretsiz Kargo
9.892,8 TL
8.244,0 TL + KDV
Taksit Seçenekleri
Kampanya
  • 60 Saniye içinde buz hazır.
  • 3 kilo ağırlığı ile buzunuzu kolayca şekillendirir.
Stok: Var

Yorum Yapın, 10 TL İndirim Kazanın!

Mutbex.com'da yaptığınız her yorumda 10 TL'ye varan indirime sahip olun, dilediğiniz zaman, dilediğiniz gibi kullanın!

Giriş Yap veya Üye Ol
Ürün
Adınız
Firma Adı
Telefon
Mail Adresiniz
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.