Timemore

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Timemore Manuel Kahve Değirmeni Modelleri

Son zamanlarda ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan manuel kahve değirmeni, el ile çevrilerek kahve çekirdeklerini öğütmeye yarayan bir alet olarak bilinmektedir. Elektrikli kahve değirmenlerine kıyasla daha yavaş ve daha az miktarda kahve öğütüyor olsalar da daha sağlıklı ve kaliteli bir öğütme işlemi sağlarlar. Manuel kahve değirmenleri, genellikle taşınabilir ve kompakt tasarımları sayesinde kamp, tatil veya seyahatlerde kullanım için idealdir. Bu nedenle Timemore markası tarafından yıllardır satışa sunulmaktadır.

Timemore C2 modelleri ile adeta bir patlama yaşayan manuel kahve değirmenleri, şimdilerde ev hanımlarının sağlık açısından en sık tercih ettikleri ürünlerin başında gelmektedir. Bu nedenle Mutbex sitesinde yer alan Timemore C3 modelleri, yıllar içerisinde binlerce kullanıcıya da ulaşabilmektedir. Siz de kaliteli ve sağlıklı kahve tüketimi için manuel kahve değirmenleri istiyorsanız Mutbex sitesinden Timemore markasını tercih edebilirsiniz.

Timemore Cam Saklama Kabı Modelleri

Evlerde her zaman ihtiyaç duyulan saklama kapları, yiyeceklerin taze kalmasını ve daha uzun süre dayanmasını sağlamak için kullanılan ürünlerdir. Bu kaplar, hava ve nemin yiyeceklere nüfuz etmesini önleyerek yiyeceklerin bozulmasını ve küflenmesini engeller. Ayrıca Timemore cam hazne gibi saklama kapları, genellikle plastik, cam veya metal gibi malzemelerden yapılır ve farklı boyutlarda ve şekillerde üretilirler. Bu kaplar, buzdolabında, dondurucuda veya oda sıcaklığında yiyeceklerin saklanmasına izin verirler.

Bu noktada Timemore hassas tartı modelleri kadar kaliteli olan Timemore saklama kapları, kaliteli ve ucuz olarak sizlere sunulmaktadır. Bu sayede her zaman yiyeceklerinizin taze kalmasını sağlayabilir ve saklama kaplarınızı ömür boyu kullanabilirsiniz. Bunun için Mutbex sitesi üzerinden alışveriş işlemlerinizi tamamlayarak Timemore vakumlu cam hazne siparişi vermeniz yeterli olacaktır.

Timemore Kettle Fiyatları

Timemore markası, her alanda olduğu gibi kahve ekipmanları üreterek kullanıcılara üst kalite detaylarıyla hizmet vermeye çalışan bir firmadır. Bu noktada Timemore kettle ürünleri, piyasadaki diğer su ısıtıcı modellerine göre çok daha dayanıklı ve kaliteli olarak bilinmektedir. Hal böyle olunca milyonlarca kişi, Timemore c2 max modellerinde olduğu gibi tercihini Timemore kettle ürünlerinden yana kullanmaktadır.

Fakat Timemore öğütücü modellerinde olduğu gibi kettle satış noktalarının da ürünlerin fiyatlandırma skalası konusunda önemi oldukça büyüktür. Bu nedenle yıllardır bütçe dostu seçenekler sunmakta olan Mutbex firması, şimdilerde sizler için Timemore elektrikli değirmen modellerinde olduğu gibi Timemore kettle çeşitlerinde de indirim kampanyaları düzenlemeye başlamıştır. Bu sayede her bütçeden aile, Timemore kalitesiyle dayanıklı ve uygun fiyatlı kettle modellerine kolayca ulaşabilmektedirler.

Timemore Uzun Ömürlü Mutfak Gereçleri

Mutfak gereçleri, yiyeceklerin hazırlanması, pişirilmesi, sunumu ve saklanması için kullanılan araç ve gereçlerdir. Bu gereçlerin birçok farklı çeşidi ve kullanım alanı vardır. Bu noktada markalar, mutfak gereçlerinin kullanım alanlarına dair kaliteli malzemelerle ürünlerini geliştirmektedirler. Şimdilerde Timemore kettle modelleri ile ün yapmayı başaran Timemore markası, uzun ömürlü mutfak gereçleri de üretmektedir.

Her anlamda ürünlerine güvenen Timemore, Mutbex platformunda Timemore tartı modelleri gibi mutfak gereçlerini de garantili bir şekilde satışa sunmaktadır. Bu sayede herkes, Timemore slim plus gibi dünya standartlarındaki ürünlere hem kaliteli hem de uygun fiyat tarifeleri ile kolayca erişim sağlayabilmektedirler.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.