Yatay Tip Derin Dondurucular

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Gıdaların uzun süre taze kalması ve besin değerlerinin korunması için tasarlanan, endüstriyel mutfaklarda en önemli ihtiyaçlardan birini karşılayan yatay derin dondurucumodelleri burada! En dayanıklı materyallerden üretildiği için uzun yıllar üstün performans sergilemeye devam eden bu ürünleri uygun fiyatla satın almak için şimdi sipariş verin. Sitemizde yatay derin dondurucu fiyatları yüz güldürüyor!

4, 6, 8, 9 ya da 12 çekmeceli olarak tasarlanan Öztiryakiler yatay tip derin dondurucu modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanları kolaylıkla seçebilirsiniz. Çekmeceli tasarımlara alternatif olarak geliştirilen kapılı derin dondurucular da incelemeniz için sizi bekliyor. Meyve ve sebze çeşitlerinden şarküteri ürünlerine kadar tüm gıdaların muhafazasında tercih edilebilecek sanayi tipi derin dondurucu modellerine hemen sahip olabilirsiniz.

Yemekhaneler, oteller, kafeler, restoranlar, kasaplar gibi işletmelerde gıdaların hijyenik ve sağlıklı bir biçimde muhafaza edilmesini sağlayan yatay tip derin dondurucular kapasite açısından da geniş bir seçenek yelpazesi sunmayı başarıyor. Çok sayıda farklı ürünü birbirine karıştırmadan düzenli bir şekilde saklamak için bu özel tasarım seçeneklerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Hareketli Tekerlek Sistemine Sahip Yatay Dondurucu Çeşitleri

Maksimum düzeyde hijyen sunabilmesi için yuvarlatılmış köşelere sahip çekmeceli yatay tip derin dondurucular en çok tercih edilen ürün modellerinin başında geliyor. Hareketli tekerlek sistemine sahip olan ve istendiğinde kolaylıkla yeri değiştirilebilen dondurucuları da hemen şimdi gözden geçirebilirsiniz. Son derece yüksek verime sahip Mono-block soğutma sistemine sahip olan modeller en çok tercih edilen tasarımların başında geliyor. Bu ürünler, üçlü yalıtım bölgesine sahip değiştirilebilir magnetik conta ile dizayn ediliyor ve bu yönüyle ısı kaybını da minimum seviyeye çekebiliyor.

Tasarımında kullanılan ve çevre dostu olan HFC-Free poliüretan duvarlar sayesinde endüstriyel yatay tip derin dondurucular minimum düzeyde enerji kullanıyor. Düşük enerji tüketimi sayesinde uzun vadede kendi kendini finanse edebilen derin dondurucu çeşitleri kompakt tasarımlarıyla en küçük mutfak alanlarında bile güvenle kullanılabilir. Defrost sırasında minimum düzeydeki sıcaklık artışı da ürünlerin ön plana çıkan özelliklerinden biridir.

Ön tasarımı suya karşı dayanıklı olan tezgah altı endüstriyel yatay derin dondurucu modelleri konforlu kullanım beklentisini fazlasıyla karşılıyor. tasarımına kazandırılan hava kanalları iç bölümünde optimum hava dağılımı gerçekleşmesini sağlıyor. Yatay tip derin dondurucuları daha yakından incelediğinizde hangi modelin size daha uygun olduğuna hemen karar verebilirsiniz. Düşük fiyatlar, ödeme kolaylıkları, hızlı ve ücretsiz kargo fırsatları gibi pek çok ayrıcalık her daim Mutbex’te!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.