Yazıcılar

Yazıcılar Marka Görseli1.jpg (46 KB)

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Yazıcılar Endüstriyel Mutfak Makinaları

Yazıcılar, endüstriyel mutfak sektörünün önde gelen yerli markalarından biridir.  Güçlü, uzun ömürlü, yüksek verimli, insan sağlığına uygun,  kullanışlı ve kaliteli ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. 1981 yılından bu yana endüstriyel mutfak ekipmanları üreten Yazıcılar, Otellerden cafelere, restoranlara birçok işletmenin en çok tercih ettiği markalardan biri olmuştur.

 Yazıcılar, dünyada ve Türkiye’de birçok ilki de gerçekleştirerek sektöre öncü olmuş bir markadır. Yüksek devirli profesyonel öğütme makinası, değiştirilebilir diskli sebze doğrama makinası, profesyonel sebze parçalama makinası, devirmeli ve paslanmaz çelik soyuculu soyma makinası ve değişken mesafeli merdaneli kuruyemiş ufalama makinasını üreten ilk yerli marka olmasının yanı sıra, ortası boş yapıya sahip soğan soyma makinası, asenkron motorlu direct-drive yüksek hızlı öğütücü ve değişken devirli, devrilebilen sebze parçalama makinasını dünyaya sunan ilk marka olmuştur.

Yazıcılar Öğütme Makinaları

Yazıcılar mutfak ürünleri parçalama makineleri, doğrama makineleri, öğütme makineleri ve soyma-rendeleme makineleri olmak üzere 4 ana grupta üretilmektedir. Markanın ürünleri bu 4 grupta da kalitesiyle ön plana çıkmaktadır.

Öğütme makineleri grubunda G1 ve G20 modelleri dikkat çekmektedir. Her türlü kuruyemiş ve baharatı öğütmek için ihtiyaç duyduğunuz kapasiteye göre bu iki modelden birini tercih edebilirsiniz. 5 litre kapasitesi ve set üstü olmasıyla G1 öğütme makinesi az yer kaplayarak öğütme işleminizi gerçekleştirir. G20 öğütme makinesi ise 20 litre kapasitesiyle daha büyük ihtiyaçlarınız için uygundur.

Yazıcılar Doğrama Makinaları

Yazıcılar bu ürün grubunda da SD200E ve BD75L modelleri ile kalitesini kullanıcılara sunmaktadır.  BD75L sebze parçalama makinesi konveyor bant, paslanmaz çelik konstrüksiyon ve saatte 250 kg kapasite gibi özelliklere sahiptir. Ayarlanabilir bant ilerleme ve bıçak dönüş hızıyla sebzelerinizi 1-15 mm arası istediğiniz kalınlıkta kesmenizi sağlar.

SD200E sebze parçalama makinesi ise çok amaçlılığıyla öne çıkmaktadır. Saatte 200 kg kapasiteye sahip olan ürün sahip olduğu disklerle kesme, dilimleme, rendeleme ve küp olarak kesme yapabilmektedir.

Her iki modelin de ayaklı ve ayaksız seçenekleri bulunmaktadır.

Yazıcılar Parçalama Makinaları

Markanın bu gruptaki ürünlerini ayaklı sebze parçalama makinaları ve set üstü sebze parçalama makinaları olmak üzere ikiye ayırabiliriz. DES serisi, BES serisi, DIV serisi ve L6E modelleri set üstü parçalama makinaları olarak öne çıkarken, L20IV, L20ILAB, L45IV,L65IV, L100IV ve L120IV modelleri de Yazıcılar markasının ayaklı sebze parçalama makinalarıdır. İstediğiniz kapasiteye, hıza ya da motor gücüne sahip olan Yazıcılar sebze parçalama makinasını sitemizde bulabilirsiniz.

Yazıcılar Soyma/Rendeleme Makinaları

Bu ürün grubunda LS10E ve SP10E modellerini bulabilirsiniz. Yazıcılar Soyma makineleri ile patates, soğanları zamandan tasarruf ederek hızlı bir şekilde soyabilirsiniz. Çok amaçlılığıyla öne çıkan SP10E soğan soyma makinesi tercih edebileceğiniz modellerden birisidir. Opsiyonel diskleri sayesinde soyma işleminin yanı sıra limon kabuğu rendeleme de yapabilirsiniz.

Yazıcılar Ürünleri Modelleri ve Fiyatları

Yazıcılar ürünleri sahip olduğu kapasite, motor gücü, hız gibi özelliklere göre çeşitli fiyatlara sahiptir. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun, tüm Yazıcılar ürünlerini sitemizde bulabilir, diğer ürünlerle karşılaştırabilir ve en ucuz fiyata satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemize üye olarak ekstra indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Hemen tıklayın, üye olun ve en ucuz Yazıcılar ürünlerini satın alın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.