Biradlı

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 ... 7 ... 15 ... 35

Mutfak, her zaman hayatımızın içerisinde olan bir alandır. Dolayısıyla mutfakta kullanılan gereçler hayatımızı kolaylaştırabilecek ürünlerdir. Mutfak hem hijyenin hem de güvenliğin sağlanması gereken bir ortamdır. Dolayısıyla mutfakta kullanılacak olan eşyaların sağlığa uygun olmasında önem vardır. İnternet sitemizde satışını yaptığımız tüm mutfak ürünleri bu beklentiyi karşılar niteliktedir. Sitemizde yiyecek, içecek ve aperatif yapımında kullanılabilecek birçok çeşitte ekipman satılmaktadır. Bu ürünlerde en çok tercih edilen markalardan biri de Biradlı markasıdır. Bu markaya ait birçok mutfak gerecine sitemizden ulaşabilirsiniz. Her yemek işletmesine ve ev mutfağına uygun olabilecek ürünler internet sitemizde siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Bu ürünlerden sizin ihtiyacınız olanını sepetinize ekleyip, online güvenli ödeme seçeneği kolay bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Bradli markasına ait birçok ürün internet adresimizden kolayca ulaşılabilirdir. Bunlardan bazıları; Biradlı belli spatula, Biradlı mojito tokmak, Biradlı ikili jigger, Biradlı bar süzgeci, Biradlı bar ekipmanları ve Biradlı servis ekipmanlarıdır. Bar ekipmanları açısından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip bir markadır. Bar ekipmanları açık bir alanda sergilendiğinden ve kullanıldığından tasarım olarak güze bir görünüme sahip olduğunda dikkatleri üzerine toplayan ürünlerdendir. Barda içecek servis ederken veya hazırlarken kullanılan bu ürünlerin kaliteli materyalden yapılmış olmaları da gerekir. Biradlı mutfak gereçleri, mutfak şartlarına uygun paslanmaz çelikten üretilmiştir. Uzun yıllar aynı görünüm ve dayanıklılıkla kullanmanız mümkündür. Kullanım kolaylığı ve kalitesiyle Biradlı açık büfe ekipmanları tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek niteliktedir. İnternet adresimizden hemen şimdi siparişinizi oluşturabilir ve bu şahane ürünlere sahip olabilirsiniz. İstediğiniz adrese en kısa sürede teslim olacağının teminatını veriyoruz.

Biradlı Bar ve Açık Büfe Ekipmanları

İçecek yapmak ve sunmak oldukça zahmetli bir iş olabilmektedir. Dolayısıyla kullanılan araç gerecin eksiksiz ve kolay kullanımlı olmasında fayda vardır. İçecek karışımları en sık shakerlar aracılığı ile yapılmaktadır. Biradlı markasına ait çok çeşitli boyutlarda, modellerde ve renlerde shaker bulunmaktadır. Biradlı shaker ürünleri paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Birçok farklı modeli bulunmaktadır. Biradlı Fransız model shaker bunlardan birisidir. Bu modele ait 4 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bakır, gümüş, altın ve siyah renk seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ürün gayet kolay bir şekilde temizlenebilir. Ürünün hacmi 600 ml kadardır. Hem kullanım kolaylığı açısından hem de hoş tasarımı nedeniyle sık tercih edilen bir üründür.

Bir diğer shaker modeli ise Biradlı Boston shakerdır. Bu ürün de kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Boston shakera ait de yine 4 çeşit renk seçeneği bulunmaktadır. Bunlar altın, bakır, siyah ve gümüştür. Ürünün hacmi yaklaşık 550 ml ile 700 ml arasındadır. Kalitesi ve kullanım rahatlığı açısından içinizde şüphe olmadan alabileceğiniz bir üründür. Bar ekipmanlarından jigger, punch kasesi gibi ürünleri internet adresimizden inceleyebilirsiniz. Alkol oranın ayarlanması için kullanılan jiggerların farklı ebat seçenekleri mevcuttur. Size uygun olanı belirleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Biradlı Mutfak Gereçleri ve Fiyatları

Biradlı markasına ait birçok alanda kullanılabilecek mutfak gereci bulunmaktadır. Bunlardan biri de açık büfe ekipmanlarıdır. Özellikle açık büfelerde kullanım kolaylığı sağlayan servis arabalarının birçok modeli vardır. Biradlı servis arabası yiyeceklerinizi sergilemek ve taşımanız için son derece uygun bir üründür. Ayrıca farklı materyallerden yapılma modelleri de mevcuttur. Biradlı plastik servis arabası sık tercih edilen servis arabası modellerinden birisidir. Açık büfe gereçlerinin yanında Biradlı markası masa üzerinde kullanabileceğiniz Biradlı peçetelik ve baharatlık ürünlerini de üretmektedir. Özellikle Biradlı baharatlık modellerini gönül rahatlığı ile masanızda veya mutfağınızda sergileyebilirsiniz. Tüm bu ürünlere internet adresimizden ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Biradlı mutfak gereçleri son derece uygun fiyatlıdır. Ayrıca ödemede sağlanan kolaylıklar sayesinde kolayca ödemenizi sürdürebilirsiniz. Satın almanız için herhangi bir kampanyayı beklemenize gerek kalmadan hemen şimdi istediğiniz mutfak gerecine sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.