Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Seçkin markaların büyük ilgi gören ürün çeşitlerini tek bir platformda inceleyin. Mutbex olarak bu ürünleri sizlerle buluşturuyor ve en uygun rakamlarla satın almanızı sağlıyoruz. Bu özel koleksiyon ise Fıscher markasının ürünlerinden oluşuyor. Profesyonel mutfaklar için tasarlanan ürün çeşitleri kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı olmasıyla büyük beğeni topladığından gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Kullanıcıların beğenisini toplayan Fischer masat çeşitlerinin tamamı burada! Sap kısmı plastik materyalden hazırlanan ve hem sağ hem de sol elini kullananlar için özel olarak dizayn edilen ürünler sadece tek tıkla istediğiniz adrese teslim ediliyor. Ergonomik bir tutma sapına sahip olan Fischer masat fiyatları sitemizde rekabetçi rakamlardan oluşuyor. Bu fiyat fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan siparişinizi iletin.

Güvenli Kullanım Sunan ve Sap Bölümü Koruyuculu Olan Masatlar Burada!

Sap bölümü özel bir koruyucuya sahip olan ürün çeşitlerini de sitemizde bulabilirsiniz. Bu sayede masatların çok daha güvenli bir biçimde kullanılması mümkün olabiliyor. İstenmeyen kazaların önüne geçebilmek için markanın bu özel tasarımlarını daha yakından inceleyin. Seçenekleriniz arasında Fischer oval masat modelleri de yer alıyor. Bu özel ürünler arasında çelikten üretilenleri de görebilirsiniz.

Krom, manganez ve silikon alaşımlı olarak üretilen, yüksek karbonlu çelik Fischer real masat çeşitleri, bıçakların çok daha hızlı bir şekilde bilenmesini sağlayabiliyor. Basit birkaç sürtme hareketi ile bıçakların yeniden istenen keskinlik düzeyine kavuşması mümkün oluyor. Aynı zamanda 8 – 10 mikron sert karbon tabaka ile kaplanan modeller, korozyona karşı çok daha üst düzey bir mukavemet sergiliyor. Aynı zamanda bu özelliği sayesinde kenarların yüzey sertliğinin 3 – 4 hrc artması da mümkün oluyor.

Bıçak çeşitlerinin Fischer bargoin masat ile bilenmesi durumunda bıçaklarda herhangi bir çizik izi kalmıyor. Bu nedenle tüm bıçakların marka tarafından geliştirilen masatlarla bilenmesinde herhangi bir sakınca olmaz. Bıçaklara hiçbir zarar vermeden daha keskin olmasını sağlayan ürünler profesyonel şeflerin de öncelikli tercihi oluyor.

Mıknatıslanma Özelliği Bulunan Masat Çeşitleri İçin Online Sipariş Verin!

Bıçak bileme işlemleri sırasında yaşanan en büyük sorunlardan biri de bilemede ortaya çıkan partiküllerdir. Ancak markanın mıknatıslanma özelliği bulunan masat çeşitleri kullanıldığında bileme sırasında ortaya çıkan partiküller bünyede tutuluyor. Bu sayede etrafa saçılmasının da önüne geçiliyor. Çelik partikülleri bünyesinde tutan bu özel tasarım ürün çeşitlerini hemen satın almak için şimdi sipariş verebilirsiniz.

Endüstriyel mutfaklarda sıklıkla kullanılan ürün çeşitlerinden biri de Fischer yassı masat modelleri oluyor. Bıçak bileme işleminin daha kolay yapılabilmesi için dizayn edilen bu ürünler yassı formu ile kullanım konforunu adeta ikiye katlıyor. Yassı forma sahip olan ürün çeşitleri arasında da mıknatıslanma özelliği bulunanları görebilir ve tek tıkla sepetinize atabilirsiniz.

İncelediğiniz bu koleksiyon içerisinde farklı boylarda masatları göreceksiniz. Mutfakta kullandığınız bıçakların uzunluğunu ve türünü dikkate alarak en pratik uzunluğu sunan modelleri tercih edebilirsiniz. Daha yakından incelemek istediğiniz masatların hemen üzerine tıklayın. Bu sayede ölçü bilgileri ve ürünlerin hangi özelliklere sahip olduğuna dair detaylı bilgiler anında karşınıza çıkacaktır.

Sadece uzunluk açısından değil renk açısından da sizi geniş bir skala karşılıyor. Farklı renklerde saplara sahip olan ürünleri seçerek farklı türde bıçaklar için kullanabilirsiniz. Markanın ürün çeşitleri sadece bileme alanlarının sağlamlığı ile dikkat çekmiyor. Aynı zamanda tutma sapı alanları da en kaliteli materyallerden üretiliyor. Elle kolayca ve sıkıca kavranabiliyor ve bu sayede bileme işleminin daha kolay yapılması da mümkün hale geliyor.

Sitemizde Fischer bargoin masat fiyatları ayrıcalıklı rakamlardan oluştuğu için şimdi sipariş vererek bu fırsattan siz de faydalanabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile birlikte çeşitli dönemlerde uyguladığımız indirim kampanyalarından da faydalanın. İhtiyaçlarınızı karşılamak için öncelikle sitemize uğrayabilir ve siz de düşük fiyatlardan, indirimlerden ve ücretsiz kargo ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Mutbex avantajları ile birlikte keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayın!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.