Hamilton Beach

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2
Hamilton-Beach

Hamilton Beach Restaurant Malzemeleri ve Ekipmanları

Hemen hemen her uygulama için güçlü ve güvenilir Hamilton Beach,cafe ve bar mutfak malzemleri sektöründe önde gelen üreticilerinden biridir.Her yıl 35 milyondan fazla satışla,müşteri hizmetlerine ve ürün kalitesine olan bağlılıklarndan etkilenip memnun olan müşterilerinden görülebilmektedir.Her ürün hem performans hem de görünümüyle harikalar yaratmak için üretilmiştir.

Hamilton Beach bar blenderleri,otel odası kahve makineleri, ütü malzemeleri, cam yıkayıcılar ve daha fazlasını içeren kapsamlı restoran ve otel malzemeleri içeren bir kataloğa sahiptir.Bu sayede, geniş bir yelpazede, gıda servis cihazlarının en çeşitli, güvenilir ve pratik üreticilerinden biridir.

Hamilton Beach Bar Blender Modelleri

Türkçe karşılığı karıştırıcı anlamına gelmektedir.Mutfak da en çok kullandığımız teknolojik cihazlardan biridir. Kısaca üzerindeki haznede hızla dönen bir bıçağı bulunan ve karıştırıp, parçalamak için kullanılan bir mutfak aletidir. Blender, buzları,meyveleri parçalamak için kullanılan elektirikli bir yapıdır. Frozen, milkshake gibi içecekler bu alette yapılır. En çok endüstriyel mutfaklar, restaurantlar ve barlarda kullanılmaktadır.Blenderler çok çeşitli marka ve modelde üretildiği için kullanıcı açısından doğru blender tercihi yapmak önemlidir.
Hamilton Beach Modelleri:

Model HBB 250 

Model HBB 908 

Model HBB 250 S 

Model HBH 450 

Model HBH 650 

Model HBH 850 

Model HBS 1200 

Model HMD 200 

Bar blender modelleri bulunmaktadır. En çok Tercih edilen Hamilton Beach Bar Blender modellerimiz HBB 250 ve HBH 450 nin özelliklerinden bahsedersek:

Hamilton Beach HBB 250: Policarbon haznelidir.İki devirlidir ve Parçalama,Karıştırma özelliğine sahiptir.

Hamilton Beach HBB 450: Policarbon haznelidir.1,4 lt.Prçalama ve kariştırma özelliği bulunmaktadır.Otomatik zamanlama özelliğine sahiptir. Cihaz Kullanımı Hakkında Cihazı ilk kullanmadan önce(fiş prize takılmadan) komple iç ve dış yüzeyini ılık sabunlu suya batırılarak sıkılmış bez ile silinmelidir. Motor haznesini kesinlikle su ile yıkamayınız.Cihaz temizlenirken kesinlikle tuz ruhu,cif gibi temizlik malzemeleri kullanmayınız.Mikser kapları,bıçakları ve kapağı normal su altında yıkanabilir.Detaylı bir temizlik için sıcak su ve aşındırmayan deterjan kullanabilirsiniz.Bıçakları elle yıkayabilirsiniz,Bulaşık makinesinde yıkamak isterseniz de iç sıcaklığın 90 dereceyi geçmemesine özen gösteriniz. Diğer bar blender modellerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En İyi Bar Blender Markası Hamilton Beach!

Hamilton Beach® Blender, eşsiz lezzetle harmanlanmış içecekler üretmek için dünya çapında bilinen bir markadır. Yıllar geçtikçe insanlar, mükemmel buzlu içecekler, kokteyller, milkshake vb. karışımları hazırlamak için Hamilton Beach blender'a güveniyorlar.

Patentli Wave ~ Action® sistemi gibi akıllı özellikler ile bu karıştırıcılar size her zaman mükemmel içecekler için ihtiyaç duyduğunuz performansı sunar. Kolay servis yapmak için bir Hamilton Beach blenderini deneyin, fincanınıza yumuşak bir ferahlık katar ve üstelik yıkanması oldukça kolaydır.

Mutbex.com'dan alacağınız tüm Hamilton Beach® Blenderlar,  Öztiryakiler servisi ve yedek parça garantisi altındadır.

Hamilton Beach Mutbex’ten Alınır!

Sağlıklı beslenme ile ilgili bilinçlilik arttıkça besinlerin farklı şekillerde tüketilmesi olayı da ortaya çıktı. Bundan hareketle pek çok kafe, bar, restoran gibi işletme menülerine yeni ürünler ekledi. Bu ürünlerin hazırlanmasında en çok kullanılan markalardan biri de Hamilton beach ekipmanlarıdır. Özellikle büyük işletmelerin hazırladığı püre, smoothie gibi ürünlerin hazırlanışında kullanılan Hamilton beach endüstriyel blender çeşitleri, kullanıcıların işini bir hayli kolaylaştırmaktadır. Bu ürünler sayesinde kaliteli ve lezzetli gıdalar üretmek mümkün olur. Yine bu ürünlerin bakımı ve uzun vadede değişmesi gereken bölmeleri için sunulan yedek parça imkanları sayesinde marka, oldukça avantajlı ve profesyonel bir hizmet sunar. Hamilton beach blender parçaları ile sürekli yeni bir ürün kullanıyormuş hissini rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

Bunun yanında, karıştırma işlemi gereken daha pek çok hazırlık için karıştırıcı ürünler kullanılır. Hamilton beach blender bunlardan biridir. Farklı hız kontrol seçenekleri, yirmi beş saniyeden kısa bir sürede en büyük parçaları bile ufak hale getiren bıçakları, çıkarılabilir ölçme kabı özellilklere sahiptir. Bu ürünlerin üretiminde kullanılan, dayanıklı polikarbon ve plastik malzemeler sayesinde uzun ömürlü bir kullanım süresi sunar. Elektrikle çalışan Hamilton beach sanayi tipi blender sayesinde parçalama ve karıştırma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bar ve kafe gibi içecek odaklı işletmelerde çok daha fazla kullanılır. Yoğun ve tempolu bir düzende kullanılmaya uygundur.

Hamilton Beach Ürünlerini Hemen Satın Alın!

Hamilton beach mikser seçenekleri de tıpkı blenderlar gibi çokça işe yararlar. Sadece içecek değil, birçok ürünün harcını oluşturmak için kullanılırlar. Bu sayede çok amaçlı kullanımın rahat olduğu ürünler olmayı başarırlar. Bu alanda üretim yapan pek çok markaya göre fiyat performans ürünü olarak görülebilecek olan Hamilton beach blender fiyat skalası oldukça geniştir. Her bütçe ve ihtiyaca uygun ürüne ulaşmak mümkündür. Özellikle, bıçak takımı, hazne yüzüğü, motor dişlisi, komple hazne, hazne üst kapağı, alt dişli, silikon contası gibi pek çok parçası için Hamilton beach yedek parça hizmetinin kullanılabilmesi çok avantajlıdır. Siz de işletmenize kaliteli bir karıştırıcı kazandırmak istiyorsanız, Mutbex.com üzerinden aramalar ve karşılaştırmalar yapabilir, alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.