Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Hamilton-Beach
Hamilton Beach Restaurant Malzemeleri ve Ekipmanları

Hamilton Beach

Hemen hemen her uygulama için güçlü ve güvenilir Hamilton Beach,cafe ve bar mutfak malzemleri sektöründe önde gelen üreticilerinden biridir.Her yıl 35 milyondan fazla satışla,müşteri hizmetlerine ve ürün kalitesine olan bağlılıklarndan etkilenip memnun olan müşterilerinden görülebilmektedir.Her ürün hem performans hem de görünümüyle harikalar yaratmak için üretilmiştir.

Hamilton Beach bar blenderleri,otel odası kahve makineleri, ütü malzemeleri, cam yıkayıcılar ve daha fazlasını içeren kapsamlı restoran ve otel malzemeleri içeren bir kataloğa sahiptir.Bu sayede, geniş bir yelpazede, gıda servis cihazlarının en çeşitli, güvenilir ve pratik üreticilerinden biridir.

Hamilton Beach Bar Blender Modelleri

Türkçe karşılığı karıştırıcı anlamına gelmektedir.Mutfak da en çok kullandığımız teknolojik cihazlardan biridir. Kısaca üzerindeki haznede hızla dönen bir bıçağı bulunan ve karıştırıp, parçalamak için kullanılan bir mutfak aletidir. Blender, buzları,meyveleri parçalamak için kullanılan elektirikli bir yapıdır. Frozen, milkshake gibi içecekler bu alette yapılır. En çok endüstriyel mutfaklar, restaurantlar ve barlarda kullanılmaktadır.Blenderler çok çeşitli marka ve modelde üretildiği için kullanıcı açısından doğru blender tercihi yapmak önemlidir.
Hamilton Beach Modelleri:

Model HBB 250 .

Model HBB 908 .

Model HBB 250 S .

Model HBH 450 .

Model HBH 650 .

Model HBH 850 .

Model HBS 1200 .

Model HMD 200 .

Bar blender modelleri bulunmaktadır. En çok Tercih edilen Hamilton Beach Bar Blender modellerimiz HBB 250 ve HBH 450 nin özelliklerinden bahsedersek:

Hamilton Beach HBB 250:Policarbon haznelidir.İki devirlidir ve Parçalama,Karıştırma özelliğine sahiptir.

Hamilton Beach HBB 450: Policarbon haznelidir.1,4 lt.Prçalama ve kariştırma özelliği bulunmaktadır.Otomatik zamanlama özelliğine sahiptir. Cihaz Kullanımı Hakkında Cihazı ilk kullanmadan önce(fiş prize takılmadan) komple iç ve dış yüzeyini ılık sabunlu suya batırılarak sıkılmış bez ile silinmelidir. Motor haznesini kesinlikle su ile yıkamayınız.Cihaz temizlenirken kesinlikle tuz ruhu,cif gibi temizlik malzemeleri kullanmayınız.Mikser kapları,bıçakları ve kapağı normal su altında yıkanabilir.Detaylı bir temizlik için sıcak su ve aşındırmayan deterjan kullanabilirsiniz.Bıçakları elle yıkayabilirsiniz,Bulaşık makinesinde yıkamak isterseniz de iç sıcaklığın 90 dereceyi geçmemesine özen gösteriniz. Diğer bar blender modellerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 Mutfak için,En İyi Bar Blender Markası Hamilton Beach.

Hamilton Beach® Blender, eşsiz lezzetle harmanlanmış içecekler üretmek için dünya çapında bilinen bir markadır. Yıllar geçtikçe insanlar, mükemmel buzlu içecekler, kokteyller,  milkshakevb. karışımları hazırlamak  için Hamilton Beach blender'a güveniyorlar.

Patentli Wave ~ Action®  sistemi gibi akıllı özellikler ile bu karıştırıcılar size her zaman mükemmel içecekler için ihtiyaç duyduğunuz performansı sunar. Kolay servis yapmak için bir Hamilton Beach blenderini deneyin, fincanınıza yumuşak bir ferahlık katar ve üstelik yıkanması oldukça kolaydır.

Mutbex.com'dan alacağınız tüm Hamilton Beach® Blenderlar,  Öztiryakiler servisi ve yedek parça garantisi altındadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.