Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Hamilton-Beach
Hamilton Beach Restaurant Malzemeleri ve Ekipmanları

Hamilton Beach

Hemen hemen her uygulama için güçlü ve güvenilir Hamilton Beach,cafe ve bar mutfak malzemleri sektöründe önde gelen üreticilerinden biridir.Her yıl 35 milyondan fazla satışla,müşteri hizmetlerine ve ürün kalitesine olan bağlılıklarndan etkilenip memnun olan müşterilerinden görülebilmektedir.Her ürün hem performans hem de görünümüyle harikalar yaratmak için üretilmiştir.

Hamilton Beach bar blenderleri,otel odası kahve makineleri, ütü malzemeleri, cam yıkayıcılar ve daha fazlasını içeren kapsamlı restoran ve otel malzemeleri içeren bir kataloğa sahiptir.Bu sayede, geniş bir yelpazede, gıda servis cihazlarının en çeşitli, güvenilir ve pratik üreticilerinden biridir.

Profesyonel Bar Blender

 Mutfak için güçlü, En İyi blenderler.

Hamilton Beach® Blender, eşsiz lezzetle harmanlanmış içecekler üretmek için dünya çapında bilinen bir markadır. Yıllar geçtikçe insanlar, mükemmel buzlu içecekler, kokteyller,  milkshakevb. karışımları hazırlamak  için Hamilton Beach blender'a güveniyorlar.

Patentli Wave ~ Action®  sistemi gibi akıllı özellikler ile bu karıştırıcılar size her zaman mükemmel içecekler için ihtiyaç duyduğunuz performansı sunar. Kolay servis yapmak için bir Hamilton Beach blenderini deneyin, fincanınıza yumuşak bir ferahlık katar ve üstelik yıkanması oldukça kolaydır.

Mutbex.com'dan alacağınız tüm Hamilton Beach® Blenderlar,  Öztiryakiler servisi ve yedek parça garantisi altındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.