Hobart

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Hobart

Endüstriyel bulaşık makinesi üretiminde dünyanın en önde gelen markalarından biri olan Hobart, 100 yılı aşkın tecrübesiyle endüstriyel mutfak çalışanlarının en büyük yardımcılarından biri oluyor. Marka bulaşık makinelerinin dışında, pişirme ekipmanları, gıda hazırlık ekipmanları ve tartım ve paketleme ekipmanları da üretiyor. 1897 yılından beri endüstriyel mutfak ekipmanları üreten Hobart, Ohio’da kurulmuştur. Üretimi ise Almanya’da gerçekleşmektedir.

Hobart Teknolojisi

Hobart, ürettiği teknolojik ürünlerle köklü bir marka olmanın yanı sıra inovatif de bir markadır.  Bulaşık makinelerinde yer alan Advansys teknolojisi, Hobart Enerji geri kazanım sistemiyle, normalde egzoz olarak çıkan ısı ve buharı yakalar. Yakaladıktan sonra soğuk suyu ısıtmak için kullanır.

Hobart’ın özel durulama teknolojisi olan Opti-Rinse teknolojisi ısıyı daha verimli transfer etmenizi ve su tüketimini azaltmanızı sağlar. Sahip olduğu teknolojilerle Hobart, su, enerji ve kimyasal tüketimini ve iş gücünü azaltarak, kullanıcılarının zamandan ve paradan tasarruf etmelerini sağlar.

Marka birçok ürününde de %100 geri dönüştürülebilir paslanmaz çelik kullanarak, çevreye de duyarlı olduğunu ortaya koymaktadır.

Hobart Bulaşık Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Hobart’ın en çok tercih edilen ve dünyanın en iyilerinden olduğu ürün grubu endüstriyel bulaşık makineleridir. Yukarıda da bahsettiğimiz teknolojileri sayesinde kullanıcılar daha az zaman ve daha az parayla bulaşık yıkama işlemini gerçekleştirirler. Hobart Bulaşık Yıkama Makinesi, Fx-70N Model tercih edebileceğiniz modellerden bir tanesidir.

Marka bulaşık makinesi dışında mikser, et kıyma makinesi, patates soyma makinesi patates ve sebze soyma makinesi ve fırın da üretmektedir. Hobart Mikser, 20 Lt tercih edebileceğiniz modellerden bir tanesi olabilir.

Hobart bulaşık makinesi modellerini sitemizden inceleyebilir, diğer ürünlerle karşılaştırabilir ve en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemize üye olarak, üyelerimize özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Hemen tıklayın ve Hobart bulaşık makinelerini en ucuz fiyatlara satın alın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.