İndirekt Kaynatma Tencereleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Endüstriyel Mutfakların Vazgeçilmez Ekipmanı İndirekt Kaynatma Tencereleri Mutbex.com’da!

Restoranlarda, yemekhanelerde şef ve aşçılar tarafından sıklıkla tercih edilen indirekt kaynatma tenceresi modelleri, son derece konforlu ve kullanımı basittir. Boyuna, çalışma biçimine, hacmine ve şekline göre farklılık gösterirler. Bundan dolayı gereksiniminize uygun kaynatma tencerelerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Verimlilik ve maksimum performans sunan kaynatma kazanları ile mutfağınızdaki işlerinizi kolaylaştırın.

Endüstriyel mutfaklarda büyük kolaylık sağlayan indirekt kaynatma tenceresi modelleri, ayarlanabilir yaylı kapak kaldırma mekanizmasına sahiptir. Bu da kapağın kolayca açılıp kapanmasına yardımcı olmaktadır. Kapağın uygun bir şekilde kapanması da enerji ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Yuvarlak ve dikdörtgen tip kazana sahip olan tencerelerde pek çok yemek, çorba, sos gibi ürünler pişirebilirsiniz.

İndirekt pişirme sistemine sahip olan indirekt kaynatma kazanı modellerinde cidar içerisinde 110 derecelik 0,4 bar basınçlı doymuş buhar oluşturulmaktadır. Bu sayede de kaynatma kazanlarının kazan içi, yan ve taban kısımlarında ısı homojen bir şekilde dağılmaktadır. Gazlı ya da elektrikli olarak üretilen bu tencereler 100 ile 250 litre arası hacme sahip olarak bulunabilmektedir.

Seçkin Markaların İndirekt Kaynatma Tencerelerini Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Endüstriyel kaynatma tenceresi modelleri arasında Öztiryakiler gibi sanayi tipi mutfak ekipmanı imal eden en iyi markalar yer almaktadır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen bu ürünler uzun süre boyunca kullanım imkanı sunar. Ayrıca kolayca temizlenebilen bu ürünlerle bütün yemekleriniz temiz şartlarda pişirebilirsiniz. Uygun ölçülerde çok fazla yer kaplamayan modeller, farklı hacimleriyle her ihtiyaca ideal olarak üretilir ve sizlerin beğenisine sunulur.

Bu modellerde yer alan basınç emniyet valfi cidar içindeki basıncın aşırı şekilde artmasını engellemektedir. Böylece oldukça güvenli bir pişirme süreci sunar. Farklı markalar tarafından sunulan bu ürünleri en uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız sizde hemen şimdi tıklayın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.