Polietilen Levhalar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 ... 6 ... 10

Endüstriyel mutfak sektörüne, 15 yıllık tecrübesi ile yenilik katan Mutbex, online satış mağazası ile Türkiye’nin her yanındaki müşterilerine donanımlı ekibi ile hizmet vermektedir. Sanayi tipi mutfaklarda, ihtiyaç duyacağınız her ürünü mutbex.com’da bir arada bularak, zamandan tasarruf edeceksiniz. Mutfağınıza renk katacak modern ve işlevsel ekipmanların yer aldığı kategorileri inceleyerek, en uygun seçenekleri belirleyebilirsiniz. Üstelik hızlı kargo avantajı ile evinizden çıkmadan, tüm siparişlerinizi güven ile teslim alabilirsiniz. Büyük ölçekli mutfaklarda, doğrama ve hazırlık aşamalarında en sık kullanılan ürünlerin başında gelen polietilen levha alternatifleri, site üzerinde onlarca farklı çeşidi ile erişilebilir durumdadır. Gıda teması için uygun olan, sağlık açısından sorun teşkil etmeyen polietilen levhalar, fonksiyonlarına göre çeşitlilik kazanmışlardır.

Polietilen Kesim Panosu Modelleri

Polietilen levhalar; kesme tahtası olarak kullanılır ve farklı en ve boya sahip olmaları sayesinde her ürünün hazırlanma aşamasında gerek duyulabilirler. Polietilen kesim panosu seçenekleri, askılı ya da askısız olabildiği gibi oluklu veya oluksuz da olabilmektedirler. Ayrıca kesme tahtalarının bir kısmı tırtıklı şekilde tasarlanmışlardır. Hem sebze, hem de et doğrama için uygun olan bu ürünler dışında ekmek kesme tahtası da en sık tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Pratik ve kolay kullanım sunması açısından, hazneli polietilen tahta ürünler de sitede satışa sunulmaktadır. Doğranan ürünün, haznede birikmesini sağlayan bu ayrıcalıklı tasarım nedeni ile yer tasarrufu da sağlarsınız. Ayrıca doğranan tüm ürünlerin, bir arada kalmasını sağlayan bu ürün grubu, farklı boyutları sayesinde her mutfakta kullanılabilir.

Müşterilerin büyük beğenisini toplayan ürünler arasında renk farkları da bulunmaktadır. Cıvıl cıvıl ve rengarenk levhaların yanı sıra beyaz renkli levhalar da mutfağınıza modern bir dokunuş yaratacak. Polietilen levhaların ebatları değiştiği gibi kalınlıkları da farklılık göstermektedir. Ayrıca bu levhaları ister asabilir, isterseniz de mutfağınızda konumlandırabilirsiniz. Fazla yer kaplamayan ve saklaması kolay olan bu ekipmanlar, mutfağınızda büyük kolaylık yaşamanızı sağlayacaklar. Polietilen levhalar için üretilmiş olan istif bloğu da birden fazla ürünü bir arada ve düzenli şekilde tutmanızı sağlayacaktır. Ayrıca modern ve şık bir izlenim oluşturan istif blokları, değişik sayıda kesme tahtasını saklayacak şekilde çeşitlendirilmiştir. Tezgah üstlerinde rahatlık ile kullanabileceğiniz bu ürün grubu da polietilen levhalar kategorisinde yer almaktadır.

Polietilen levha fiyatları son derece makul ve avantajlı olmak ile beraber, mutbex.com’da en iyi kaliteyi, en ekonomik şekilde satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içinden seçiminizi yaparken, fiyatları da göz önüne alarak bir seçim yapabilirsiniz. Birden fazla ürün almak isterseniz, set halinde satışta bulunan polietilen levha fiyat aralıkları sizin için ideal bir fırsat olacaktır. Tek kargo imkanı ile mutfağınızda uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı ve sağlam levhaları tek seferde sipariş edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.