Slainte Hızlı Fümeleme Makinesi, Kırmızı

 • Slainte Hızlı Fümeleme Makinesi, Kırmızı

  Füme Makinesi profesyonel ihtiyaçlar kadar, ev kullanıcılarının da ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlanmış, alanında Türkiye’nin ilk ve tek, patentli, pratik, kullanması eğlenceli ve çok kolay, el tipi füme cihazıdır.  Talaşı anında yakarak, cihazın ürettiği aromalı duman ile her türlü yiyecek ve içeceğinize saniyeler içinde enfes ve eşsiz füme tatlar katabilirsiniz.

  TÜTSÜLEME

  • Soğuk tütsüleme tekniği ve Hızlı Tütsüleme Makineniz ile et, kıyma, balık, peynir, yoğurt, salata, çorba, hatta arzu edeceğiniz içeceklerinize yapılarını değiştirmeden anında tütsüleyerek harika aroma ve tatlar katabilirsiniz! Bizden temin edebileceğiniz fanusla veya üstünü streç film benzeri bir malzeme ile kapatabileceğiniz her türlü kaba koyacağınız ürünlere çok hızlıca füme aroması ekleyebilir, fanus ve alt tabağı ile çok hoş ve etkileyici sunumlar yapabilirsiniz.   
   Makinenizin düğmesini açın ve motorun çalıştığını duyun. Hortumun ucunu kulağınıza yaklaştırarak hava üflediğinden emin olduktan sonra başlığı tütsüleyeceğiniz kaba veya fanusun üstündeki lastik deliğe takın. Bir çakmakla talaşı yakın. (TORCH ÇAKMAK KULLANMAYIN, TALAŞI ÇOK HIZLI YAKACAK, TALAŞ HAZNESİNE ZARAR VERECEKTİR.)
  • Kahve, alkollü içecek ve benzeri sıvıları tütsülemek isterseniz sıvının durduğu şişenin içine duman basıp çalkalayabileceğiniz gibi, sıvıyı koyduğunuz bardağı fanusun altına yerleştirerek de aynı işlemi yapabilirsiniz. Kutunun içinden çıkan kupa/kadeh kapağını da dumanı hapsetmek için kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın, 10 TL İndirim Kazanın!

Mutbex.com'da yaptığınız her yorumda 10 TL'ye varan indirime sahip olun, dilediğiniz zaman, dilediğiniz gibi kullanın!

Giriş Yap veya Üye Ol
Ürün
Adınız
Firma Adı
Telefon
Mail Adresiniz
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.