Su Sebilleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Mutbex olarak, endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe sahip olduğu 15 yıllık tecrübesi ile sanayi tipi mutfak ürünleri alanında en çok aranan ürünleri online satış mağazası ile müşterileri ile buluşturuyor. Güven ve hız üzerine kurduğu satış anlayışı ile daima en iyi kaliteyi, en uygun fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Üstelik tek tıkla, evinizin kapısına kadar ulaşan kargo imkanı ile mağaza mağaza gezmek zorunda kalmazsınız. Türkiye’nin her kentine yapılan hızlı ve güvenilir kargo sayesinde ihtiyaçlarınızı tek seferde satın alabilirsiniz. Su sebili çeşitleri de sanayi tipi mutfaklarda ve işletmelerde en sık kullanılan ürün grupları arasında yer almaktadır. Hemen her bütçeye uygun, farklı boyutlarda su sebili bulabilirsiniz. Site üzerinde, en çok tercih edilen sebil modellerini bir arada inceleyebilir ve işletmeniz için en uygun bulduğunuz ürünü hemen seçebilirsiniz. Su sebili alternatifleri, 2 yıl garanti avantajı ile satışa sunulurken, ürünlerin uzun ömürlü kullanıma sahip olmalarına dikkat edilir. Kullanıcıların, satın aldıkları ürünü gönül rahatlığı ile kullanması ve maksimum verim elde etmeleri amaçlanır.

Paslanmaz Su Sebili Modelleri

Sektörün önde gelen markalarını bünyesinde toplayan Mutbex, endüstriyel su sebili modelleri konusunda da her gereksinime cevap verecek oldukça zengin bir kategori oluşturmuştur. Bu kategoride; komple paslanmaz gövde dışında krom gövde şeklinde imal edilmiş ürünler de yer alır. Krom su sebili çeşitleri arasında krom iç hazneli ürünler de müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca tüm bu seçeneklere ek olarak, boyalı gövdeye sahip su sebili modelleri de aranan ve tercih edilen seçenekler arasında başı çekerler. 220 volt elektrik ile çalışan ürünler, değişik en ve boylara sahip olduğu için mutfağınıza sığacak bir tanesini kolayca bulabilirsiniz. Satıştaki su sebilleri, monafaze besleme voltajlı modellerdir. Pek çoğu paslanmaz musluklu olarak tasarlanmış su sebilleri, 2 musluklu ya da 4 musluklu olarak tasarlanmışlardır. Ürünü kullanma yoğunluğuna bağlı olarak, musluk sayısını seçebilirsiniz. Bunun yanında mono blok kazanlı sebillerin kapasiteleri değişiklik göstermektedir. Soğuk su sebili kategorisinde, litre kapasitesi daha az ürünler bulunabildiği gibi 400 litre gibi oldukça büyük ölçekli ürünler de bulunmaktadır. Yemek işletmeleri dışında işyerleri ve toplu yaşam alanları için de uygun olan su sebilleri, sahip oldukları bu kapasiteleri göz önüne alınarak fiyatlandırılmışlardır.

Su sebili fiyatları oluşturulurken en önemli kriter su kapasitesi olmaktadır. Ayrıca su sebilinin, boyutları ve üretildiği maddeler de fiyatları belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır. Paslanmaz çelik gövdeli ürünler, kolay kullanımları ve sağladıkları hijyen nedeni ile öne çıkan, ve sıklık ile tercih edilen ürünlerin başında gelirler. Sanayi tipi su sebili fiyatları konusunda en makul fiyatları, mutbex.com’da, tek tık ile bulabilirsiniz. En beğenilen ve kaliteli mutfak ekipmanlarını online olarak inceleyebileceğiniz site üzerinde yer alan su soğutma sebili modelleri de uygun fiyatları ile benzerlerinden ayrılmaktadırlar. Her bütçe için ideal bir su sebili modelini, site üzerinde kısa sürede bulmanız mümkün olacaktır. Paslanmaz su sebili modelleri her koşulda pratik bir kullanım alanı sunar. Sağladığı avantajlar nedeni ile işletmeler açısından demir baş ürün sayılan su sebilleri, fonksiyonel ekipmanlar arasında yer almaktadır. Özelliklerini inceledikten sonra su sebili satın al işlemini en kısa zamanda yapabilir ve seçtiğiniz ürünün kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Güven ile satın aldığınız ürünün, en kolay şekilde size ulaşmasını sağlayan mutbex.com, satış sonrası servis hizmetleri ile de müşterilerinin her an yanında olmaya devam ediyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.