Sveba Dahlen Fırınlar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Endüstriyel mutfak gereçleri alanında 15 yıllık tecrübesi ile hareket eden Mutbex, en seçkin ve kullanışlı ürünleri bünyesinde barındırıyor. Sanayi tipi üretime uygun ve her mutfak boyutuna göre değişen ürün çeşitliliği ile müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Kolaylık ve rahatlık vaat eden ürünleri ile mutfaklarınızdaki en büyük yardımcınız olacak olan fırın çeşitleri arasında da tercihinizi, en beğendiğiniz modelden yana kullanabilirsiniz. Her ihtiyaca yanıt verecek mutfak ürünlerini kısa sürede bulabileceğiniz Mutbex’de üstün kalite anlayışını yansıtan Sveba Dahlen markalı fırınları da incelemeniz mümkün. Sveba Dahlen markası sahip olduğu haklı ününü, kullanım kolaylığı ve verimliliği ile tasdiklerken, benzerlerinden ayrılarak büyük fark yaratmaktadır. Otel, restoran, pastane, pizzacı, ekmek fırını ya da catering firmaları gibi pek çok farklı alanda kullanılan Sveba Dahlen fırınları, kalitesi ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Pizza ve pasta gibi hamur türevlerini pişirmek için özel olarak geliştirilmiş olan Sveba Dahlen fırın çeşitleri kullanımı ve pratikliği ile mutfakta harikalar yaratmanızı sağlayacaktır. Konveksiyon özelliği sayesinde, pişirilen yiyeceklerin etrafında hava dolaşımı olmasını sağlayan fanlar ile eşit şekilde ısının yayıldığı bir ortam hazırlar. Homojen olarak yayılan ısı, hamurların aynı oranda pişmesini sağlar. Böylece pek çok hamur işinde kusursuz bir sonuç alabilirsiniz.

Sveba Dahlen Fırın Fiyatları ve Modelleri

Sveba Dahlen fırınlar; elektrikli ya da gazlı olarak üretilirler. Mutfağınızın donanımına uygun olan seçeneğini tercih ederek, en yüksek verimi alabilirsiniz. Üstün İsveç teknolojisi ile geliştirilen fırın modelleri; unlu mamuller, pizza, pasta ve ekmek pişirimi için son derece uygundur. Farklı sayıda tepsi kapasitesine sahip olan Dahlen fırın modelleri, değişen boyutları ile de mutfağınızın hacmine göre seçebileceğiniz alternatifler bulmanıza olanak sağlar. Değişik tepsi katları ile de farklı fırın boyutları oluşturan Sveba Dahlen, paslanmaz çelik ön yüzeye sahiptir. Ekmek ve pizza pişiriminde farklı tarifler ile menünüzü zenginleştirmenizi sağlayacak olan Sveba Dahlen fırınlar, tüm dünyada tercih edilen üstün donanımlara sahip olması ile bilinmektedirler. Kolay temizlenen düzeni ile kullanıcılarda memnuniyet yaratan fırın modelleri, size zaman ve enerji tasarrufu sağlayacak.

Mutbex olarak, dünyaca ünlü Sveba Dahlen fırınlar için en uygun fiyat garantisinin yanı sıra, tüm Türkiye’ye güvenli kargo imkanı sağlıyoruz. Sveba Dahlen fırın fiyatları için en makul ve avantajlı fiyat aralıklarını bulabileceğiniz mutbex.com’dan aldığınız ürün için Öztiryakiler yetkili servisleri tarafından ücretsiz kurulum imkanı da sunuluyor. İki yıl yetkili servis garantisi altında bulunan ürünleri, uzun yıllar güven ile kullanabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.